Andromeda 5 Online İnceleme

Andromeda 5 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Türkçe dil seçeneği ile ülkemizde oyun severlere sunulan Andromeda 5, indirme, kurma gibi durumlar ile uğraşmak istemeyenler için tercih edilebilecek browser oyunlarından biridir. Web tabanlı MMO oyunu Andromeda 5, XS Software aracılığı ile geliştirilmiştir. Oyun içinde 20’ye yakın galaksi, 15 çeşit gemi, 30’a yakın farklı yetenekler, sıkılmadan oynayabileceğiniz 200’den fazla görevi bulunuyor.

Andromeda 5 Online’da seçtiğiniz uzay geminiz ile düello ve PVE savaşlarına katılabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan her geminin kendine has bir şekli ve özel güçleri var. Oyunda uzay geminiz için kendinize yetenekli bir pilot seçmeniz gerekiyor. 30 pilotun her biri kendine has yetenekler sahip, oyunda puan kazandıkça pilotunuzu ve geminizi geliştirme şansına da sahipsiniz.

Galaksiler arası seyahat yaparken sizin için tutulmuş kiralık katile dikkat etmeniz gerekebilir, tehlikeli korsanlar, ittifakı olmayan savaşçılar ve ticaret yapanları da oyun içinde görebilirsiniz.

Andromeda 5 Online browser oyunu olmasına karşın kaliteli görüntüye sahip, galaksilerde dolaşırken etraftaki ayrıntıları, grafiklerin kalitesini fark edebileceksiniz. Galakside karşınıza çıkacak düşmanlara karşı zafer elde ettikçe kazandığınız puanlar ile o bölgenin en iyi pilotu seçilebilirsiniz.

Oyun başlangıcında seçtiğiniz geminiz geliştikçe hem gücü hem şekli değişim gösterecektir. Motor, silah, dış kasasını istediğiniz modifeye ederek güçlendirebilirsiniz.

Andromeda 5, 200 farklı görevi yaparken ittifak kurmanız gerekebilir, ilk başlarda tek başınıza halledebileceğiniz görevler mevcuttur ama ilerleye aşamalarda zorlanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir