Android Yarış Oyunu MMX Racing İncelemesi

android-yaris-oyunu-mmxracing-inceleme
MMX Racing Android üzerinde yaklaşık 10 milyon oyuncuya ateşli bir yarış imkanı sunan mobil oyun. Tasarımcıları tarafından özenle geliştirilen bazı özellikleri sayesinde yarış severlerin gönlünde taht kurmayı başardı. Basit bir hasar modellemesinin yanı sıra modifikasyon çeşitliliği insanlara büyük haz veriyor. Sıradan alışılagelmiş yarış oyunlarına nazaran monster tipi dev araçlarla yapılan yarışlar nefes kesici mücadelelere yol açıyor.

Araçların monster olması sizi kısıtlamasın. Geliştirme yelpazesinin çok geniş olduğunu zaten söylemiştik MMX Racing’te. Klasik bir aracı dahi geliştirerek bir monster haline getirebiliyorsunuz. Tekerlekler, dış kasa, iç performans ve tabi görsel etkiler. Hepsini ayrı ayrı geliştirerek harika bir araç yaratıp yarışta diğerlerinin canını okumak tek amacınız olmalı. Oyun içinde 7 farklı yarış etkinliği bulunuyor. Çoklu yarış, zamana karşı, etap parkuru gibi bir birinden zorlu yarış senaryolarıyla sizi eşsiz bir maceraya sürüklüyor.

15 ayrı parkur seçimi ve kilitli parkurları açtığınız sistemiyle telefonunuzu bir an bile elinizden düşürmeyeceksiniz. Kişisel olarak oynadığımda oyunun fizik motoru son derece hoşuma gitti. Öyle kolay dönüşlerden ziyade gerçek bir monster kullanıyormuşçasına zorlu araç kontrolleri yaşıyorsunuz MMX Racing oyununda.

 Engebeli toprak yollardan geçtiğiniz zaman sarsıntıdan dolayı aracın yönünün değişmesi gibi mobil oyunlarda pek dikkat edilmeyen ayrıntıların hepsi önemsenmiş. Zaten gerek oyunun tanıtım filmi gerekse sık sık güncellenmesi ve yeniliklerin eklenmesi oyunun profesyonel bir ekip tarafından tasarlandığını gösteriyor.

MMX Racing özellikle off road tarzı yarışlara meraklı, büyük arabalardan ve pickuplardan hoşlanan insanların keyif alabileceği bir alternatif yarış oyunudur. MMX Racing Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak oyun içinde bulunan geliştirmeleri ve özel parçaları parayla satın alabilme imkanınız bulunuyor.  MMX Racing devlerin yarışında heyecan bitmiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir