Android Spor Oyunu Basketball Shoot

Basketball Shoot

Gerçek hayatta basketbol oynamak kişiden kişiye zorluk derecesi anlamında değişmektedir. Televizyonlarda veya bir basketbol maçında izlediğiniz hareketleri yapmayı çok fazla isteyebilirsiniz. Gerçek hayatınızda orada yapılan hareketleri yapmanız biraz zor ve zaman zaman tehlikeli olabilmektedir. Ancak Basketball shoot oyunu sayesinde o hareketlerin birçoğunu kolaylıkla yapabileceksiniz. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda oynanabilen Basketball Shoot oyunu sayesinde basket topu ile şut çekerken gerçek bir haz sizi bekliyor olacak. Heyecan dolu kapışmalar sizleri bekliyorken diğer özelliklerine birlikte bakalım.

Oyunun en önemli özelliklerinden bir tanesi güç barının tamamen sizin kontrolünüzde olmasıdır. Atacağınız topun yönünü ve hızını tamamen siz belirleyeceğiniz için potayı tam 12den vurmanız gerekiyor ve böylelikle sayı toplamış olursunuz. Dokunmatik ekranınıza dokunarak topun hızını ayarlayarak daha fazla isabetli şut atabilirsiniz. Her basket karşılığında sizlere gelen puanlar toplanarak maç sonunda kendi stadyumunuzu değiştirebilirsiniz.

Kendiniz için daha güçlü oyuncular alabilir takımınızı daha güçlü ve işlevsel hale getirebilirsiniz. Basketball shoot oyunu içerisinde özel 3D grafikler sayesinde sanki sahanın içerisinde oynuyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kazandığınız her maçtan alacağınız para ve puanlar sayesinde bir üst kademe takımlara karşı mücadele vererek oyundan çok daha fazla zevk alabilirsiniz. Oyun Android işletim sistemi olan cihazlar üzerinde son zamanların en iyi şut oyunu haline gelerek rekor kırmayı başarmıştır.

Basketball shoot oyununu oynarken dış dünya ile iletişiminiz kesilebilir. Oyun gittikçe zorlaşacağı için sizi sıkmayacaktır aksine daha fazla oyuna bağlayacaktır. Bu sayede siz her bölümü geçemediğinizde oyuna tekrardan başlayarak oyunu oynamaya devam edeceksiniz. Basketball shoot oyununun gelişmiş versiyonlarını görmek için oyuna Google Play üzerinden oy vererek destek olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir