Android Simülasyon Oyunu City Bus

City Bus

Özellikle küçük çocuklarda daha yoğun olan araba kullanma isteği ilerleyen yaş gruplarında da mevcuttur. Sadece küçük çocukların değil gençlerin hatta daha da yaşı ilerlemiş olan kişiler için tasarlanmış City Bus oyununu oynarken kendinizden geçeceksiniz. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda oynanan bu oyunu Google Play üzerinden indirerek oyunun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Oyunun 3D boyutunda olması sizler için gerçekçi bir deneyim sunar ve kendisini sizden sıkmayarak eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar. Oyunun iç özelliklerine ve neler yapmanız gerektiğine birlikte bakalım.

City Bus oyunu içerisinde yapmanız gereken şey süre ile yarışmak. Duraklarda bekleyen yolculardan ücretlerini alarak gidecekleri yerlerde durarak oyun içerisinde para puan kazanarak işinizi yapmanız gerekmektedir. Ancak bunları yaparken yolcuları memnun etmelisiniz. Aracınızı güvenli ve dikkatli bir şekilde kullanarak yolcuların güvenini kazanmalısınız. Bu sayede müşterilerden alacağınız ekstra para puanlar sayesinde aracınızı daha fazla geliştirebilirsiniz. Her durak arasında sizin için verilen sürede diğer durağa varmanız gerekmektedir. Aksi halde City Bus oyunu içerisindeki yolcular paniğe kapılarak size negatif puanlar verebilirler. Sizin için verilmiş olan tüm negatif puanlar oyun içerisinde toplanarak aracınız için harcanır. Negatif puanlarınız çoksa çok daha eski ve güvensiz bir araç ile yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Tüm simülasyon oyunlarını çok hızlı bir şekilde geçerek simülasyon oyunlarında en çok ilgi görenler arasına girmeyi başardı. City Bus oyunu simülasyon oyunlarında son zamanlarda en çok oynanan ve en çok indirilen oyun haline gelerek en yüksek puanları alarak simülasyon oyunları kategorisinde rekora ulaşmıştır. Oyunu beğendiyseniz ve bu oyunu bitirip daha fazla güzellik gelmesini istiyorsanız City Bus oyununu Google Play üzerinden aratıp bularak oy verip destek olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir