Android Park Etme Oyunu Speed Parking Game

Speed Parking Game

Speed Parking Game Android tabanlı cihazlar için üretilmiş en gerçekçi kontrollere sahip olan araba park etme oyunu. 10 milyona yakın indirme sayısıyla alanında oldukça başarılı bir grafik çizen oyun oyuncularına değişik bir haz veriyor. Direksiyon simidi ve gaz pedallarının ekranda bulunduğu oyunda oldukça hassas kontroller var. Gerçekçi bir fizik motorunun kullanıldığı oyunda grafiklerde oyunu kurtaracak seviyede. Bu noktada dikkatli olunması gereken şey dönüş detaylarında direksiyonun hassasiyeti.

Speed Parking Game ile park ettiğiniz araçlar sürekli olarak değişirken aynı zamanda her geçtiğiniz etapta değişik tarzda engeller karşınıza çıkıyor. Bu sebeple oldukça zorlanabileceğiniz bir parkurla karşılaşmanız hiç şaşırtıcı değil. Alışılmışın dışında olan engellerin bulunduğu oyunda aslında en can alıcı nokta kontroller diyebiliriz. Diğer alternatiflerine göre basınca direk dönmeyen fazla çevirince gerçekten savrulan bir araçtan ziyade gerçek kullanımda olduğu gibi bir dönüş söz konusu.

Direksiyon simidiyle yaptığınız her hamleyi oyunda hissediyorsunuz. Üzerine birde gaz etkileşimi var ki her dokunuşunuzu hissetmek mümkün. Genelde sadece binek arabalar üzerine olan park etme oyunlarına karşın birçok araç entegre edilmiş ve çok sayıda güncelleme söz konusu. Otobüs, kamyon, zırhlı araç gibi büyük araçların park edilmesi aynı parkurlarda sizi büyük ölçüde zorlayacak. Aslında bu araç ve parkur zenginliğinden dolayı alternatiflerine göre bir adım önde diyebiliriz.

Speed Parking Game Android cihazların yanı sıra tabletlerde de destekleniyor. Aslında tabletlerde oynamak daha zevkli diyebiliriz. Özellikle büyük araçların kontrolleri son derece keyifli oluyor. Bu tadı yaşamak istiyorsanız ve sürüş becerilerinize güveniyorsanız hemen Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Speed Parking Game araba park etme oyunu sizin için arkadaşlarınıza kazandığınız puanlarla meydan okumak için iyi bir fırsat olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir