Android Oyunu Hero Sky Epik Lonca Savaşları

android-Hero-Sky-Epik-Lonca-Savaşları-inceleme

Hero Sky gökyüzü kahramanlarını konu almış olan kısmen mitolojik bir oyun. Android tabanlı strateji oyununda yüzlerce kahramanın kendisine özgü becerilerini geliştirerek en iyisi olmayı hedefliyorsunuz. Bu yolda elbette yalnız değilsiniz. İttifak kurduğunuz arkadaşlarınızla bilgi ve strateji paylaşarak lonca olarak başarıya ulaşmak birincil hedefiniz. Çünkü strateji bir takımla olabilecek bir düşünce yapısıdır.

Hero Sky Epik Lonca Savaşları oyunu basit bir köyle başlayan imparatorluğunuzun tüm dünyaya nam salmasını konu alıyor. Ne kadar iyi hamleler yaparsanız o kadar başarılı olur köyünüzü tam korunaklı bir kale haline getirebilirsiniz. Bir yandan oyun içinde ticaretle uğraşarak mevcut durumunuzun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Kıyasıya savaşlarla karşı tarafa en büyük zararı vererek hükümdarlığınızı yükseltmek için çok çalışmanız gerekiyor.

Genel sıralamanın olduğu Hero Sky’da gerek bireysel gerekse ittifak olarak başarıya ulaşmak için planlı hareket etmeniz şart. Birliklerinizi kahramanlarınızla güçlendirerek karşı köye korku salmak için doğru zamanı belirlemelisiniz. Karşı tarafın en savunmasız olduğu anda savaşan taraf bu mücadeleden galip ayrılacak ve saygınlığını arttıracak. Karşı tarafın çok büyük bir ordusu olabileceği gibi kendi ordunuzu her ihtimale karşı güçlü kılmalısınız. Oyun içinde kendi arkadaşlarınızla oynayarak yardımlaşabilirsiniz. Ya da binlerce oyuncu içinden yeni savaşçılarla tanışarak onların loncalarına girerek omuz omuza başarıya gidebilirsiniz.

Her Sky Epik Lonca Savaşları muazzam alt yapısı ve son derece gelişkin savaş metotlarıyla başarılı bir strateji oyunu. Oyunun tek eksiğinin genel bir sohbet bölümünün olmayışı diyebiliriz. Ancak bireysel olarak insanlarla konuşabildiğiniz için çok büyük bir problem olmuyor. Android üzerinde oynayabileceğiniz Hero Sky Epik Lonca Savaşları Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunuluyor. Oyun içinde bazı özellikler ve parçalar gerçek parayla satıldığı için oyun içi ödeme özelliğini kapatmanızı öneriyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir