Android Oyunları Zombie World War İncelemesi

android-oyunu-zombie-world-war-inceleme
Zombie World War oyunu klasik bir zombi istilasını konu alan Android sistemlere bedava olarak sunulmuş bir aksiyon oyunudur. Oyunda hızlı bir şekilde yayılmış olan zombi virüsü ve bundan korunamamış olan dünya halkına karşın savaşmak zorunda kalan bir kahramanı canlandırıyorsunuz. Son derece gerilimi yüksek ve aksiyonu bitmeyen bir oyun olduğunu söylemeden edemeyeceğiz. Kullanılışı kolay, kafa karıştıran kontrollerden uzak ve geliştirilebilir karakter yapısıyla son derece kaliteli bir uygulama oluşturulmuş.

Zombie World War oyununda oyun içinde yapmanız gereken tek şey etrafınızı saran ve sizi öldürmek ya da ısırarak zombi haline döndürmek isteyen yaratıkları öldürmek. Bunun için ekranda ateş etmek istediğiniz yöne doğru dokunmanız yeterli. Kontrol olarak çok basit bir oyun ancak aksiyonunda kaybolmamak son derece zor. Sürekli ekrana basılı tutmanız ardı ardına ateş ederek daha fazla zombi öldürmenize olanak sağlıyor. Ancak merminizi idareli kullanmanızı tavsiye ediyoruz çünkü bu civarlarda çok zombi var. Android alt yapısıyla tasarlanmış fakat telefonu yormayan yapısıyla uzun saatler hiçbir takılma problemi yaşamadan oynayabilirsiniz. İnsanlığın son umudunu temsil ettiğiniz oyunda ne kadar keskin bir nişancı ve başarılı bir asker olduğunuzu kanıtlamanın en kestirme yolu olarak Zombile World War karşınızda.

Geliştirilebilir karakter yapısından biraz bahsetmek gerekirse Zombie World War’da karakterimizi oyun içinde topladığımız altınlar ve yakaladığımız puanlarla geliştirebiliyoruz. Örneğin duvar özelliğini geliştirerek daha fazla defansa sahip olabiliyorken kritik atış özelliğini geliştirerek hasarımızı iki katı vurma konusunda ustalaşabiliyoruz. Yani atak ya da defansif olarak geliştirdiğimiz oyun karakterinin özel yeteneklerini kullanmak için her fırsat sunuluyor. Belli sürelerde bu özel yeteneklerle çevremizde ki tüm zombileri öldürmemiz mümkün kılınmış. Karakterinizi geliştirin ve dünyayı kurtarın. Zombie World War’da dünyanın ve insanlığın size ihtiyacı var.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir