Android Futbol Oyunları Flick Shoot 2 İnceleme

android-futbol-oyunu-flick-shoot-2-inceleme

Flick Shoot 2 oyunu ilk oyunun devam niteliği olarak daha gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. Özellikle futbol meraklısı oyun severlerin tercih ettiği ve geniş bir oyuncu kitlesine sahip oyunun basit kullanımı önemli bir detay. Dokunmatik hassaslığın son derece önemli olduğu oyunda parmak kullanımınızda oyunda başarının bir diğer sırrı diyebiliriz.

Toplamda 6 oyun türü olan Flick Shoot 2 zamana karşı, hedefi vurma, turnuva, belli bir topla hedef vurma gibi bölümlerle eğlencenin şeklini siz belirliyorsunuz.

Zamana karşı olan oyunda 1 dakika içinde verilen hedefi yani kaleyi bulmanız gerekiyor her seferinde. Attığınız her gol golün açısıyla orantılı olarak size 2 ya da 3 saniye zaman ekliyor. Ancak kaleciler her şutunuzda güçlenerek pantere dönüşüyor. Yani süre ilerledikçe işiniz zorlaşıyor. Hedef vurma bölümünde sürekli değişen hedefleri plase tekniğiyle vurmanız gerekiyor

. Bir diğer oyun modunda 12 adet topla kaç gol attığınıza göre puan alıyorsunuz. Flick Shoot 2 oyununun en eğlencelisi olan turnuva bölümünde başlangıç olarak mesela 20 saniyelik bir sürede karşılıklı kapışıyorsunuz. En çok gol atan kazanıyor. Oyun çok basit gibi gözükse de ilerledikçe güçlenen kaleciler insanı terletiyor. Kalecileri atlatarak gol atmak çok güç hale geldiği için futbolla yatıp kalkan insanların bile lanet edebileceği bir oyun olduğunu söylemekte fayda var.

 One Ball özelliği de çok kullanışlı bir bölüm. Size verdiği tek bir topla gol atarak bir üst seviyeye geçmeniz hedefleniyor. Bu şekilde her golünüz bir üst seviyeye çıkıyor. Ancak yine kaleciler güçlendiği için bir yerden sonra  Flick Shoot 2 gol atmak zorlaşıyor ve heyecan yükseliyor.

Flick Shoot 2 oyununda free kick oyunlarında alıştığınız kolay gol atma tekniklerinin hepsini unutacaksınız. Özellikle topa falsolu vurmak için ekranı çok iyi kullanmanız gerekiyor. Aslında işin özü falsolu vuruşlarla bulduğunuz goller size daha çok oynama isteği aşılıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir