Andorid Futbol Oyunu Perfect Kick

Perfect Kick

Belki de birçok erkeğin en büyük hayallerinden bir tanesi futbolcu olmaktır. Futbolda yoğun olarak en çok sevilen şey penaltı atışlarıdır. Perfect kick oyununda rakibinizle yapacağınız penaltı turnuvalarını kazanarak yolunuza devam etmelisiniz. Sadece gençler için değil tüm yaştan insanlar için tasarlanmış olan bu simülasyon tarzı futbol oyununu Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Oyunun en büyük özelliklerinden bir tanesi Dünya üzerinden herkes ile oynayabilirsiniz. Bu oyunu oynayan herkes ile maç yaparak oyunu daha heyecanlı hale getirerek daha fazla zevk alabilirsiniz. Perfect Kick oyununun diğer özelliklerine birlikte bakalım.

Oyunu oynamanız için sadece bir adet parmağa ihtiyacınız vardır. Parmağınızla ekrana dokunduğunuzda şut gücünü, falsoyu, yüksekliği aklınıza gelebilecek her türlü şeyi bir kerede ayarlayarak şutunu çekiyorsunuz. Attığınız her gol için gelen puanlar ile kendinize daha yetenekli ve daha güçlü oyuncular alarak atışlarınızın gol olma ihtimalini arttırabilirsiniz. Perfect Kick oyunu içerisinde katılacağınız turnuvalar, ligler sayesinde şampiyonluklar elde ederek adınızı tüm Dünyaya yazdırabilirsiniz. Özel 3D grafikler sayesinde kendinizi sahanın içerisindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Gelişmiş Perfect Kick oyun motoru sayesinde nokta atışı yapabileceğiniz kontroller ile daha fazla eğlenceye tanık olacaksınız.

Perfect Kick oyunu sayesinde herkes birbirleriyle maç yaparak eğlenceli dakikalar geçiriyor. Birbirleriyle tanışıyor, konuşuyor. Oyunu oynamanız için gereken tek şey bir adet parmağınız ve Android bir cihaz. Google Play üzerinde son zamanlarda en çok oy alarak rekor kırmayı başarmış futbol penaltı oyunu olan Perfect Kick sayesinde gerçek bir futbolcuymuşsunuz gibi penaltı atışları yaparak takımınızı ve kendinizi finallere yazdırma hatta kupaları kaldırmaya götürebilirsiniz. Ne kadar galibiyet alırsanız o kadar isminiz duyulur ve bu sayede sizinle eşleşen takımlar biraz daha tedirgin olurlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir