American Truck Simulator Fragmanıyla Karşımızda

American Truck Simulator Fragmanıyla Karşımızda

American Truck Simulator oyunu alışılagelmiş bir tır simülasyonu olarak karşımıza çıkacak. Üstelik bu tarz oyunları sevenlerin yakından tanıyacağı bir firma tarafından geliştiriliyor. SCS Software tarafından üretilen oyun büyük bir kesime hitap edecek. Çünkü zaten şuanda en çok oynanan tır simülasyonu olan Euro Truck Simulator ve Euro Truck Simulator Online ile dünya çapında sükse yapmış durumdalar. Şimdi ise uzun süredir proje aşamasında olan Amerika kıtasını bitirmek üzere olduklarını duyurdular.

Kuzey Amerika’da geçecek olan oyunun muhtemelen zamanla eklenecek DLC’lerle Güney Amerika’yı da kapsayacağı düşünülüyor. Aynı Avrupa haritasında olduğu gibi sürekli yeni ülkelerin ve yeni şehirlerin eklenerek oyunun geliştirileceğine kesin gözüyle bakılıyor. Hatırlayacağınız üzere Hard Truck efsanesinden alışık olduğumuz burunlu Amerikan tipi tırlar yine hayatımıza girecek. American Truck Simulator tır oyunu ile yüklerimizi bir noktadan diğer noktaya götürürken yepyeni bir haritada ve farklı yollarda eşsiz deneyimler yaşayacağız.

American Truck Simulator fragmanı incelendiğinde ise ciddi anlamda grafiksel bir gelişimin kaydedildiğini görmek mümkün. Düşünün ki Euro Truck Simulator ile arasında bile grafik yönünden çevre detaylarını kapsayan bir gelişim söz konusu. Aynı zamanda iki oyunu da farklı projeler olarak gören firmanın efsanevi DLC dosyalarını sunmaya devam edeceğini de öğrenmiş olduk. Firma öyle görünüyor ki tır simülasyonu hastalarını Avrupa’nın göbeğinden alıp okyanus ötesine taşıyacak. Şuan için Steam üzerinde ön siparişe sunulan oyunun yakın zamanda sistem gereksinimleri dahil tüm özelliklerinin açıklanması bekleniyor.

American Truck Simulator çıkış tarihi 3 Şubat 2016 olarak duyuruldu. Ancak 2016 yılını kapsayan süreçte oyuna en az 3 ya da 4 DLC eklenmesi muhtemel gözüküyor. Aynı zamanda ön sipariş fırsatından yararlanarak daha büyük bir avantajdan yararlanmayı ihmal etmeyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir