Allods Online’dan Yepyeni F2P Yöntemi!

Allods Online, Free to Play yöntemine yenilikler getiriyor. Free to Play oyun modelinde birçok oyuncu oyunun para ödeyerek ayrıcalık tanımasından oldukça rahatsız. MMORPG’ler için Free to Play modelindeki ücretle sahip olunabilen özel içerikler oyuna kim daha çok gerçek para yatırırsa onun daha güçlü bir karaktere sahip olmasını sağlıyor. Oyunların RPG tadı kaçıyor ve bazı oyuncular oyuna sürekli yüksek miktarlarda ödeme yaparak aylık abonelikle oynanan oyunlardan bile fazla paralar ödemiş oluyor.

Free to Play modelinin tüm bu eksikliklerinin giderilmesi için Türkiye’de de büyük ilgiyle oynanan MMORPG oyunu Allods Online yetkilileri harekete geçti. Daha önce denenmemiş ilginç bir yöntem sunan Allods Online yöneticileri oyuna yeni bir sunucu getirdi ve bu sunucuda hiçbir eşya gerçek parayla satılmayacak. Ancak sunucuya girebilmek için aylık bir ücret ödemek gerekecek. Ücretsiz sunucudaki paralı eşyalarsa bu sunucuda oyun parasıyla satılacak.

Allods Online’ın bu yeni sunucusuna katılmanın bedeliyse aylık 10 Euro. Allods Online’ın ücretsiz sunucularının halen sorunsuz bir şekilde devam ettiğini ve kapanmalarının söz konusu olmadığını da belirtelim. Allods Online’ın yeni sunucusu hakkında bilgi edinmek ya da oyuna kayıt olmak için burayı tıklayın.

3 comments

  1. Allodsmu oyunmu o seviye 11 atak taşları seviye 9 def taşları ile oyuna yatırdığım 7 milyar para ile bi gram zevk alamadık.Verdik parayı sonuş haftada bir karakter güncellemesi adında bi düşürdüler bi yükseltiler karakteri sakın ama sakın başlamayın seviye 51 olsanız bile astral itemlerinizi düşürebilmek için tek sizin güçlü olmanız yetmiyor partidekilerinde güçlü olması gerekli yoksa itemi unutun 20 ışınlanma ile 1 tane yarar item alamadan geldiğimi bilirim.Paranızla rezil olmayın aman diyim oyuna girince yüksek lwlerin itemlerine bakın kaç para harcadın diye sorun seviye 10 taşlı adamı seviye 11 taşlı rahat kesiyor inanılmaz bir fark oluyor.Dediğim taşları basmak kaç tl bi sorun sonra başlayın

  2. Allodsu 2 yıldır oynuyorum, allods forum adminlerinden aldığım bilgiye göre bu F2P türkiye için geçerli olmayacakmış.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir