Allods Online Irklar ve Sınflar

Allods Online

Allods Online, Rusya başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde bilim kurgu, fantastik öğelerinin birleşmesi ile oluşan en iyi MMORPG oyunları arasında yer almaktadır. Bu oyunun bütün içeriği ve konuşmaları Türkçe, ülkemizdeki ünlü kişilerin sesleri ile hazırlanan oyun size keyifli anlar yaşatacaktır. Allods Türkiye’de sahip olduğu sunucu sayesinde internette meydana gelebilecek olumsuzlukların da önüne geçmiştir.

Allods online 4 GB gibi devasa boyutu ile ne kadar kaliteli olduğunu kanıtlar niteliktedir. Oyuna indirip kurduğunuzda karşılaştığınız grafikler ve efektler sizleri tatmin edecek kadar iyi düzeydedir. Oyun ilk başladığında Türkçe bir anons duyacaksınız, saldırı altında olduğunuz ve mevzilere gelmeniz konusunda bir uyarı gelecek.

Allods Online Irklar

İmparatorluk Irkları: Zadagan, Ork ve Zem halklarının yer aldığı ırktır.

İttifak Irkları: Kanyalı, Bodur ve Elflerin  bulunduğu meşhur ırklar yer alır.

Allods Online Sınıflar

Savaşçı: Etrafını düşmanlar çevrelese bile hepsi ile aynı anda dövüşebilen, kolay kolay ölmeyen, yakın mesafede çok etkili sınıftır.

Tapınak Şovalyesi: Bu sınıf da, savaşçılar gibi dayanıklıdırlar. Zırhları sayesinde rakipten gelen gücü engelleyip geri yansıtarak düşmanına zarar verebilirler.

Casus: Uzak mesafelerde kamufle olarak saklanırlar ve okları ile düşmanlarını yok etmeye çalışırlar. Görünmezlik ve sihirli oklar gibi yetenekleri bulunmaktadır.

Pagan: Sihirli güçlere sahip olan bu sınıfın yanında sadık bir de canavarı var. Bu yaratık rakiplerine büyük hasar verirken Pagan özel sihirli içecekleri ile eksilen enerjisini tekrardan kazanabiliyor.

Şifacı: Özellikle klan olarak birleşip savaşlara gidenlerin yanından ayırmaması gereken sınıftır, dostlarına enerji sağlayarak onları uzun süre hayatta tutabilir.

Büyücü: Var olan büyü güçleri ile rakiplerini alt üst eden bu sınıf kendi takımındakilere yardımcı büyüler de yapabilir.

Kara Büyücü: Gruplarda olması gereken yegane sınıflardandır. Düşmanının gücünü çekerek onu zayıflatıp kendi arkadaşlarına ekleyip onları da güçlendirebilir.

Mistik: Filmlerden çıkma bir sınıftır. Düşmanının kafasının içine girerek kontrol eder, ayrıca rakiplerinin hayal görmesini sağlayarak onları şaşırtır.

Allods Online’da hangi karakteri seçerseniz farklı bir bölümde oyuna başlıyorsunuz. Bir köyün tarlasında başlayabileceğiniz gibi kendinizi uzayda da bulabilirsiniz. Oyunun nasıl oynandığını öğrenmek için oyun başlangıcında kolay bir görev alıyorsunuz, bu sayede silah, kıyafet, zırh gibi malzemelerin sahibi olduğunuz gibi oyuna da kolay adapte oluyorsunuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir