Airrivals Yeni Sürüm Heyecanı

Airrivals Yeni Sürümdeki Yenilikler

     Airrivals MMO, nişan oyunu ve seviye konseptini bir araya getirerek oyun severlere daha keyifli bir oyun sunuyor. Online oyunumuz Airrivals’de düşmanlar Phillion Gezegenini ele geçirmek için her türlü yolu deneyecekler ve rakiplerine de hiç acımayacak gibi görünüyor. Bygeniou liderliğinde Arlington savaşçıları Gear isimli gemileri ile büyük çatışmalar yaşanacak. Bu çatışmalarda gezegeni korumak siz değerli oyunculara düşüyor.

     Airrivals yeni sürüm ile oyuncuları muhteşem günler bekliyor. Bu pakette; yeni dizayn edilmiş haritalar, yeni malzemeler, güçlü canavarlar, uçsuz bucaksız alanlar ve yeni ortak sistemi yer alıyor. Bu yeni sürüm sayesinde Airrivals oyunu, aksiyon ve heyecanı daha artıracak.

Airrivals yeni sürümdeki en önemli yeniliklerden biri de seviye sınırının yükseltilmesidir. Tecrübeli pilotlar yeni sürümde 110. Seviyeye kadar yükselme şansına sahipler. Yeni seviyeler ile birlikte yeni ve heyecanlı bölümlerde pilotlarımızı bekliyor. Bu görevleri yeni açılan 6 bölümde alırken farklı ödüllerin de sahibi olabilecekler. Airrivals oyununda dikkat çeken iki yeni bölüm; Maelstorm Çölü ile Yasak Bölge’dir. Bu bölgede farklı ırklar birbirleri ile savaşamazlar. Bu bölgelerdeki canavarlar daha güçlüdür, bu sayede daha fazla deneyim puanı kazanarak kolayca seviye atlayabilirsiniz.

Birçok online oyunda olduğu gibi Airrivals oyunundaki zindan sistemini günde bir defa giriş yapma hakkınız bulunuyor. Sonsuzluk alanı ismi verilen bölgeye giriş yapabilmek için minimum 2, maksimum 6 pilotun savaş için hazır olması gerekiyor. sonsuzluk alanı içerisinde 2 seçenek vardır. 1. Seçenek; tahmin edemeyeceğiniz sayıda canavara karşı üssünüzü korumaktır. 2. Seçenek; birkaç üst düzey canavarı yok etmektir. Bu sonsuzluk alanında başarı ile çıkabilirseniz ödül olarak; orp, yeni harita, motor, silah ve cpu kazanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir