AION Online’da Yeni ve Gelişmiş Kilitli Kutular Devri Başlıyor

Aion Online!a son gelecek olan INVASION isimli güncellemede kilitli kutu sistemi üzerine değişimler yapılmış olacak. Resmi blogda yapılan açıklamaya göre, Savaş, Varlık ve Büyü üzerine olan kilitli kutuların yerine bundan sonra Fayda, Güç ve Şans sağlayan kilitli kutulara odaklanılacağı belirtildi. Önceki kutular ile benzer özellikleri olsa da daha yeni ve değişik özellikler de sağlayacaklar.

Ödüller!

Yeni kilitli kutular yeni ödüller anlamına geliyor. Bu ödüller öncekilerin biraz değişmiş ve gelişmişi değil, tamamen yenilenmiş halidir. Lustrous Skymane bineği, Sidekick Akumu Summoning lambası ve Timeless  ekipman kutuları gibi yeni itemler eklenmiş durumda. Ayrıca Tempering Solutions ve Courier Passes de eklenenler arasında yer almakta.

Ayrıca Kilitli kutuların anahtarları konusunda da değişimler var. Bundan sonra her açılan kutudan sonra ödül ile birlikte tekrardan anahtarınızı geri alma ihtimaliniz bulunmakta. Bu sayede kazandığınız ödül de iki katına çıkmış oluyor. Bundan sonra elinizdeki kutuya uygun anahtar aramak için uğraşmak yerine birçok anahtar içeren bir torba alacaksınız. Bu sayede elinizdeki kilitli kutulara en uygun olan anahtarı bulabilirsiniz. Diğer anahtarlarınızı da uygun kutu gelene kadar saklayabilirsiniz. Kutunuza uygun anahtarları kullanmayı unutmayın.

Ayrıca bundan sonra anahtarlar daha uygun fiyata satılıyor, öyle ki 199 NCoin’e bir torba anahtar alabilirsiniz. Hatta öyle bir şey yapmışlar ki, 5 ya da 10 tane anahtar torbasını bir arada daha ucuza alabileceksiniz.

Kilitli kutulardaki güncel değişimler ile ilgili bilgileri yine bu siteden bildireceğiz sizlere.

Ayrıca resmi siteden yapılan açıklamaya göre, ilk kilitli kutu olan “Utility Lockbox” ile ilgili bilgileri 5 Kasım’dan sonra verecekler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir