Aion Online (Tanıtım)

NCSoft tarafından 2009 yaz ayında Beta olarak oyuncuların karşısına çıkan Aion grafikleri ve oyun içindeki bir çok yenilikleri ile ses getirmeyi başarmış ve bir çok MMORPG oyuncusu tarafından beğenilerek oynanmaya başlanmıştır.
Oyun oynamanız için ücret ödenemiz gerekiyor aylık ücret olarak 30 ytl ye yakın fiyatlar ödüyorsunuz farklı satış sitelerinde 25 ile 30 ytl arasında time card lar bulabilirsiniz.

Oyuna başlarken en çok göze batan unsur karakter yaratma panelinin mükemmel olması en ufak detaya varana kadar karakterinizi kendiniz yapıyorsunuz yani oyun içinde birbirlerine benzeyen yüz ifadeleri veya saç tipleri pek fazla göremiyorsunuz eğer dikkatli çalışırsanız kendinizi bile yapabilirsiniz.

Oyunda Elyos ve Amodian ırkları var bölgeler ayrı Abyss bölgelerine girildiğinde iki ırk birbiri ile savaş durumunda oluyorlar, Elyoslar insan ırkına benziyor ve haritaları daha canlı renklere sahip iken Asmodianlar Biraz daha kötü tarafı anımsatan uzun sat ve penceli ellere sahipler haritaları karanlık ortamlara bataklık bölgelerine daha çok benziyor.

Oyunu rahat oynayabilmeniz için çok iyi bir bilgisayarınız olması gerekiyor oldukça yüksek sistem gereksinimine sahip bir oyun grafikleri çok yoğun ve gerçekten takdir edilmeyi hakediyor.

Aion oynarken en çok zevk alacağınız bir kısımda kanat la uçabiliyor olmanız tabi bir çok alanda bu sayede uçarak havadada pvp yapabiliyorsunuz. kanatları almanız için 10 lvl e ulaştığınızda bir görev yapmanız gerekiyor kısa süren bu görevi gerçekleştirdiğinizde kanatlara sahip olabiliyorsunuz yalnız uçarken dikkat etmeniz gereken bir nokta kanatlarınız belli bir süre açık kalıyor şayet havada iken süre biter ve kanatlarınız kapanırsa düştüğünüzde ölürsünüz.

Aion Online Gameplay

[pro-player width=’620′ height=’470′ type=’video’]https://www.mmogamesturkiye.com/wp-content/uploads/2010/09/Aion%20Online%20Gameplay.flv[/pro-player]

4 ana 2 şerde alt sıbıf class lar olmak üzere 8 class bulunmakta İsterseniz yüksek damage alan bir Sorcerer olabilirsiniz veya Doğa elementlerini kullanan ve bu elementlerin Summonlarına hakim olan ve bunlarla savaşabileceğiniz bir spiritmaster veya chanter açarak hek sağlam bir tank aynı zamanda healer olabilirsiniz.

Oldukça zengin bir armor ve silah çeşitlerine sahip oyun da setinizin her parçasını oyun içindeki terzilerden farklı renklere boyatabilirsiniz. itemler kestiğiniz yaratıklardan düşebiliyor aynı zamanda nesneleri toplayarak crafting ile kendiniz de iteminizi yapabiliyorsunuz.

Terzicilik Aşçılık Craft gibi meslek sahibi olabilir bu meslek konusunda uzmanlaşabilirsiniz bunun içinde görev yapmanız gerekiyor.

Oyun PVP ve PvE unsurlarını bünyesinde çok iyi barındırmakta. Lvl atlamak özellikle görevler ile oldukça kolaya indirgenmiş görevler çok eğlenceli ve hiç sıkılmadan devam edebiliyorsunuz, görevleri yaparken bir dikkat etmeniz gerekende bazı görevler o kadar ustaca hazırlnmışki 10 tane item getir den ziyade biraz daha kafa kullanmanızı sağlayan hileli görevler var görev penceresini açtığınızda 2 tane görev dizini var bir tanesi normal görevler bir taneside camptain listesindeki item alabileceğiniz görev dizinleri.

Aion Online
Yayıncı : NCSoft
Yapımcı : NCsoft
Türü : Fantasy
Durumu : Final
Ücret : Ücretli 14.99$
Çıkış Tarihi : 2009-03-01
Resmi Sitewww.aiononline.com

Minumum Sistem Gereksinimleri

İşlemci2.8GHz CPU or equivalent
Bellek1GB RAM
Ekran KartıNVIDIA® 5900 Ultra with 128MB RAM / ATI® R…
Sabit Disk15GB hard disk space
İşletim SistemiMicrosoft Windows® XP SP2
DirectX VersiyonuDirectX® 9.0c (6/2008 update)

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemciDual Core CPU 2.0GHz or equivalent
Bellek2GB RAM
Ekran KartıNVIDIA® 6800 with 256MB RAM / ATI® Radeon®…
Sabit Disk15GB hard disk space
İşletim SistemiDirectX® 9.0c (6/2008 update)
DirectX VersiyonuMicrosoft Windows® XP SP2/ Vista/Win7

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir