Aion Online 5 Kasım Market Güncellemesi

Aion Invasion’ın geldiği sıralarda resmi siteden market ile ilgili bir güncelleme duyurusu yapıldı. Bu güncelleme ile bazı değişiklikler oldu ve eklemeler yapıldı. Bunlardan bahsedecek olrusak;

Casteallan Paketleri

Castellan kutularını açtığınız zaman size rastgele bir eşya düşecek. Burada düşecek olan eşyaların çoğunluğu markette satışta olmayacakmış. İsterseniz sadece kutuyu alıp açarsınız, isterseniz de Felicitous Socketing ya da Casteallan Hediye Kutularından birisini içeren özel paketi alırsınız.

Kilitli Kutular için Anahtar Keseleri

İlk olarak Utility Lockbox’ın çıkacağı duyurulmuştu. Bu sebeple de yeni ve ucuz fiyatlardan, bu kutuların anahtarlarına yeni güncelleme ile birlikte ulaşabilirsiniz.

Yeni evcil hayvanlar

Oyuna bu güncelleme ile birlikte 3 yeni pet gelmiş durumda. Bu petlerin isimleri sırası ile Kennercan, Pinkybell ve Sidekick Akumu. Kennercan sizin kazandıklarınızı alıp taşıyabilecek ve bunların arasından eğer isterseniz kendisine, size göre gereksiz olan itemleri satabilirsiniz. Pinkybell’i eğer Aether Cherries ile beslerseniz belirli bir süreliğine sizin güçlerinizi artıracak. Sidekick Akumu ise yakında düşman olduğu zaman sizi uyaracak.Yiyecekleri ve içecekleri de kullanabilmesi cabası.

Yeni npc türleri ve yeni 2 Scroll eklenen oyunun resmi güncelleme haberine buradan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir