Age Of Warring Empire Mobil Strateji Oyunu

Age Of Warring Empire
Age of Warring Empire oyunu alışılagelmiş strateji oyunlarını rafa kaldırmak için hazırlanmış. Bilindiği gibi klasik strateji oyunları tıklamak ve beklemek üzerine kuruludur. Aslında kanlı savaşların var olduğu muhteşem bir oyunken siz sadece imparatorluğunuzu geliştirmek için çeşitli güçlendirmeleri tıklarsınız ve sadece sonuçları bir yazı halinde görürsünüz. İşte bu durumdan sıkılan strateji ve mantık oyunları seven insanlar için tasarlanan Age of Warring Empire oyunu Android üzerinden ücretsiz olarak oynanabilir.

Age of Warring Empire oyununda seçeceğiniz tarihi krallık belki eski Yunan imparatorluğu ya da Roma imparatorluğu olacak. Ya da Perslerle eşsiz bir ordu kuracaksınız. Bu tamamen sizin elinizde ve gelişiminiz sizin kahramanlarınızın özel yeteneklerini geliştirerek size eşsiz bir savaş kabiliyeti katıyor. Tüm bunların yanı sıra ordunuz için güçlendireceğiniz silah ve zırhlar rakiplerinize korku salmanız için çok büyük bir fırsat. Gerek arkadaşlarınızla gerekse oyundan tanıdığınız kişilerle ittifaklar oluşturarak toplu savaşlarda daha fazla ganimet elde ederek daha büyük zaferlere imza atabilirsiniz. Ayrıca oyunda arkadaşlarınızla düşman olarak onlardan daha iyi stratejik planlara sahip olabildiğinizi kanıtlayabilirsiniz. Oyun geliştirilen yapısı sayesinde sürekli olarak karşınıza yeni özellikler çıkartıyor. Son güncellemesiyle birlikte yeni kahramanlar ve yeni taktikler eklenen oyunda ordunuzun gücünün yanı sıra kullanacağınız hamlelerin zamanı çok büyük önem taşıyor. Bir mobil oyunda bulabileceğinizden çok fazlasını sunuyor size Age of Warring Empire.

Age of Warring Empire ile dünyayı fethetmek için çıktığınız bu yolda elbette güçlü rakipler, sizden daha iyi konumda olan birliklerle çok daha stratejik hareket eden insanlar görebilirsiniz. Bunlar sizi daha çok güçlendirecek ve 50 milyona yakın oyuncusu olan Age of Warring Empire oyununda sizi zirveye taşıyacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir