Age Of Empires 2; African Kingdoms Resmi Olarak Çıkıyor

age of

 Age Of Empires efsanesi yeniden diriliyor. Hala daha strateji oyunlarının lideri olarak görülen Age Of Empires serisi yepyeni bir DLC ile karşımıza çıkacak. Age Of Empires 2 African Kingdom DLC için yapılan duyurunun sonuna geldik diyebiliriz. Microsoft Studios tarafından yapılan açıklamalara bakılacak olursa bizi yeni medeniyetler, yeni savaşlar ve yeni zaferler bekliyor. Üstelik bu sefer çok daha heyecanlı olacağından da şüpheleri yok.

Resmi olarak yapılan açıklamaya göre oyuna eklenecek yeni devletler ve oyun özellikleri aktif olacak. Kendi sitesi üzerinden ageofempires.com aracılığıyla verilen bu haber oldukça geç düştü diyebiliriz. Çünkü Microsoft tarafından belirtilen tarih bugün yani 5 Kasım 2015 olarak gözüküyor. Yani Age Of Empires 2; African Kingdoms DLC paketi ile yeni özelliklere bugün kavuşabileceğiz. Genişleme paketi kapsamında bize sunulan 4 yeni devlet arasında Malians, Berbers, Portugese ve Ethiopians yer alıyor. Sadece eklenen devletler bile heyecan duymaya yeterli seviyede.

Oyuna eklenen yeni devletlerin yanı sıra Afrika hava koşulları, haritaları, iklimi ve benzeri detayları aktif hale gelecek. Böylece savaş esnasındaki gerçekçilik en üst seviyelere çıkacak. Bugün yani 5 Kasım 2015 tarihinde Age Of Empires 2 African Kingdoms DLC için Twich üzerinden resmi kanalla bir yayın gerçekleştirilecek. Yayını kaçırmamanız için 20:00-22:00 saatleri arasında aktif olmanızı öneriyoruz.

İlk çıktığında The Forgotten isimli bir DLC sunulmuştu. Bu eklentiye sahip olan oyuncular yeni paketi alana kadar bazı özellikleri mevcut oyunlarında kullanabilecekler. Aynı zamanda devletlerin yanı sıra 4 farklı Campaign aktif olacak. Buda Malililer, Etiyopyalılar ve Berberler olarak geçiyor. Burada dikkat çeken diğer Campaign ise Portekizliler oluyor. Gerçekten bu detayda sosyal medyada fazlasıyla dikkat çekti. Age Of Empires 2 African Kingdoms DLC çıkış tarihi geldi çattı. Aktif olacak olan eklentiyle çok daha heyecanlı savaşlara merhaba deyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir