ADR1FT İçin Yayınlanan Oyun İçi Video Nefes Kesti

adr1ft

ADR1FT oyunu duyurusu yapıldığı günden beri merakla bekleniyor. Özellikle uzaya meraklı oyun severler için harika bir deneyim hazırlayan oyun yayınladığı videoyla herkesi büyülemeyi başardı. Öyle gözüküyor ki uzaya hiç ilgisi olmayan insanları bile kendisine çekmeyi başaracak. 505 Games ve Three One Zero ortaklığıyla geliştirilen oyunun konseptinin uzay olması herkesin aklına klasik bir oyun olacağını getirdi. Ancak tüm oyun severler olarak ters köşeye yattığımızı görebiliyoruz.

Astronotlar her zaman ilginizi çektiyse, uzay sizin için sonu olmayan bir maceraysa, uzay filmlerini defalarca izlediyseniz bu oyun sizin için farklı bir boyut ifade ediyordur. Astronot olacağınız oyunda görsellik, oyun içi detaylar ve her şey o kadar gerçekçi tasarlanmış ki evinizi uzay istasyonunun bir bölümü zannedebilirsiniz. Oculus desteği ile hazırlanan oyunun görev literatürleri ne şekilde olacak henüz bilinmiyor. Ancak videoda bir uzay istasyonunda tek başınasınız. Daha kötüsü uzay istasyonu bir hasar almış ve sizin bununla başa çıkmanız gerekiyor. Oksijen mi? Çok az var.

Yaklaşık 10 dakika süren videoda uzay istasyonunun detaylarını, yer çekimsiz ortamı ve uzay boşluğunda kısa bir yürüyüşü göreceğiz. Aynı zamanda tasarlanan uzay istasyonunun hem içini hem dışını görme şansı yakalayacağız. Özellikle oksijen seviyemizin bitmesiyle yansıyan efektler oldukça gerçekçi gözüküyor. Tamamı Unreal Engine 4 ile geliştirilen ADR1FT oyunu birçok kişiye ilham kaynağı olacak.

Aksiyon ve macera alanında hatırı sayılır bir oyun olacağından şu videodan sonra şüphemiz yok. Ancak esas soru oyun içindeki amacımızın ne olacağı? Biz bir uzay istasyonu personeli mi olacağız, yoksa tamamıyla özgür bir oyun platformu mu olacak önümüzdeki günlerde anlayacağız. Xbox One, PlayStation 4 ve PC için çıkacak olan ADR1FT uzay oyunu şimdiden meraklandırmayı başardı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir