Açık Dünya Oyunlarından İdentity Kickstarter’a Giriş Yaptı

Açık Dünya Oyunlarından İdentity Kickstar’a Giriş Yaptı

Aystum Entertainment tarafından yepyeni bir açık dünya oyunu olan İdendity duyuruldu. Oyunu en iyi seviyeye getirip geliştirebilmek içi son zamanlarda popüler olan Kickstarter’a katıldı ve orada oyun severlerin desteklerini bekliyorlar. Yapımcılar bu kaliteli oyun için sadece ilk etapta ücret alacaklar, sonrasında her ay şu kadar, bu kadar para diyerek sizleri üzmeyecekler. Aman, bedava olsun ne olacak sanki diyorsunuz ama, ücretli oyunların kalitesinin de ne kadar iyi olduğu gün gibi aşikar.

İdendity, sizin yıllardır oynadığınız MMO oyunlarına nazaran çok farklı tecrübeler yaşamanızı sağlayacak yenilikler getirmeyi planlıyor. Dinamik bir yapıya sahip olacak oyunda, birçok şey oyun severin kontrolü dahilinde gelişecek, yani açık dünya oyunu olacak. Bunlar haricinde oyundaki parasal durumları yöneteceksiniz, evinizi kafanıza göre şekillendireceksiniz, karaoke yaparak çılgınca eğleneceğiniz küçük oyunlar da bulunacak ki bu oyunu daha güzel hale sokacaktır. Tabi, herkesin bayıldığı PVP de mutlaka olacak.

İlk başta öde ve oyna sistemini benimseyecek firmanın şu an aylık sabit ücret yapmayacaklarını hakkında bilgi geldi ama sonradan fikirleri değişir mi bilemem. Oyuna katkıda bulunmak istiyorsanız, siz de kickstarter’a giriş yaparak en düşük yardım parası olan 10 Kanada Dolarını yatırabilirsiniz. Oyun için beklenen tutar 150.000 K.Doları. İdentity ise şimdiye kadar 25-30 bin arasında bir miktarı toplamayı başardı ama biraz daha beklemeleri gerekecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir