AC: Syndicate Jack The Ripper Çıkış Tarihi Nihayet Netleşti

ac syndicate

Assassin’s Creed: Syndicate oyunu için uzun süredir geliştirilmekte olan bir DLC var. Jack The Ripper DLC duyurusu yapıldığı günden bu yana yoğun bir oyuncu kitlesi bekleyişini sürdürüyor. Yapımcı Ubisoft birbirinden derin kararları arasında yaptığı açıklamalarda AC efsanesinin son oyunu olan Syndicate için Jack The Ripper eklentisini duyurmuştu. Birçok kişinin resmi olarak dikkate almadığı bu son oyun açıklaması kısa sürede akıllardan silinmiş olsa da bir efsanenin bitişine doğru yaklaşıyoruz gibi gözüküyor.

Assassin’s Creed oyunu için satılmış olan Season Pass sahipleri birçok avantajdan yararlanıyorlar. Bunların bir yenisi ise yeni çıkacak olan Jack the Ripper DLC için geçerli olacak. 1 gün önce sahip olma imkânını sunan firma aynı zamanda Season Pass sahibi olmayan oyuncularında DLC için ekstra satın alma özelliğini sunacak.

AC: Syndicate Jack The Ripper DLC konusu itibariyle ana oyunun hikâyesinden biraz ayrılacak gibi gözüküyor. Keza oyunun hikâyesinin 20 yıl sonrasında geçen DLC bu gibi bilinmezliklerle oyuncuların merak duygusunu kabartıyor. Bir süredir Ubisoft tarafından üzerindeki çalışmaların hızlandırıldığına dair açıklamalar yapılıyordu. Dün ise oyun dünyasına bomba gibi düşen bir açıklamayla AC: Syndicate Jack The Ripper DLC çıkış tarihi açıklandı.

Buna göre platformlar arasında bir geçiş dönemi olacak şekilde ayarlanan çıkış tarihleri bazı kullanıcıları üzecek gibi duruyor. Her ne kadar aralarında aylar süren bir çıkış arası olmasa da bir haftalık bir süreç konulmuş. Jack The Ripper DLC çıkış tarihi Xbox One ve PlayStation 4 oyuncuları için 15 Aralık 2015 olarak duyuruldu. Ancak PC oyuncularının 22 Aralık 2015 tarihini beklemeleri gerekiyor.

Bunun haricinde ise Ubisoft yayınladığı yeni fragmanla uzun süredir geliştirdikleri eklentiyi oyun severlerin beğenisine sundu. Fragmandaki görüntü ve grafik kalitesi ise gerçekten takdir edilesi bir işin ortaya konulduğunu gösteriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir