4Story Irklar ve Karakterler

4Story Online

Fantastik mmorpg oyunlarından olan 4story, iberian evrenindeki Derion ve Valerionların savaşını konu alıyor. Bu evrende barışı sağlamak için hangi tarafta savaşacağınıza karar vermeniz gerekiyor.

4story oyununun grafikleri oldukça etkileyici ve canlı görünüyor. Bu evrendeki ormanlar, şehirler, bölgeler o kadar fazla ki bütün yerleri keşfetmeniz zaman alacak. Oyunda 3 farklı ırk ve 6 tür karakter bulunuyor, şimdi sizlere bu ırk ve karakterlerden bahsetmek istiyorum.

4Story Irklar

İnsan: 4story oyununda insanlar zeka ve akıllarını kullanabilme özelliği sayesinde farklı araçlar üreterek onları rahatça kullanabiliyorlar. Bu evrenin birçok zor durumuna karşı direnebiliyor, büyüye karşı koyabiliyor aynı zamanda da bedensel işlerde büyük başarı yakalayabiliyorlar.

Feline: Bu ırkın en büyük özelliği yakın mesafede birçok düşmanı rahatlıkla yenebilmeleridir. Mirhur milleti ile barış içerisinde yaşayıp zor durumda birbirlerine yardım ederler. Feline ırkı doğanın koruyucusu olarak da bilinmektedir.

Peri: Feline ile barış içinde yaşaran mirhur halkı olarak da bilinirler. İsminde de anlaşılacağı gibi bu ırk doğaüstü yeteneklere sahiptirler. İberian evrenini yaptıkları büyük ve çağırdıkları hayaletler ile korurlar.

4Story Karakterler

Savaşçı: 4story oyunumuzdaki karakterler arasında eski dönem tekniklere sahip olanıdır. Yakın mesafede neredeyse bütün düşmanları yok edebilir. Kullandığı zırh ve kalkan sayesinde birçok darbeye karşı dayanarak uzun süre hayatta kalabilir. Ok, yay, kılıç, balta gibi araçları kullanma yeteneğine sahiptir.

Düzenbaz: Bu karakter isminden de anlaşıldığı gibi biraz kurnazdır. Hiç ummadığınız bir anda karşınıza çıkarak size bir darbe indirir ve sonra ortadan kaybolabilir. Planlı saldırı için en ideal 4story karakteridir. Çakram, hançer, kılıç ve yay gibi malzemeleri kolaylıkla kullanabilir.

Okçu: Yay ve ok kullanma yeteneği olan bu karakterimiz uzun mesafe savaşçısıdır. Okçular pek çok oyunda yakın mesafede yeteneksizdir ama 4story’de bu karakter yakın dövüşü engelleyebilme özelliğine sahiptir.

Büyücü: Bu karakter rakiplerine büyü yaparak ya da patlayıcı ile saldırı yapma özelliğine sahiptir. Sihirli kalkan, asa ve değenekten güç alırlar, savaş esnasında geride durdukları için kumaş zırh türü giyerler.

Rahip: Kötü durumlarda arkadaşlarına yardım ederler, çok zorda kalırlarsa düşmanlarına karşı mücadele etme yetenekleri de vardır. Bu karakter de büyücüler gibi sihirli asa ve kalkan kullanmaktadır.

Çağırıcı: 4 story oyunumuzdaki bu karakter farklı boyutlara kapı açma yeteneğine sahiptir. Olağandışı güçleri ile canavarları kendi taraflarına çekerek saldırı, savunma ve iyileştirme amaçlı kullanabilirler.

4story online’da hangi ırkı seçerseniz seçin istediğiniz karakteri alma şansına sahipsiniz. Oyunun 10. Seviyesine gelene kadar görevleri yaparak hızlı şekilde seviye atlayıp oyunu daha kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir