40 Bin TL’lik LoL Turnuvası Devam Ediyor

Türkiye’nin dört bir yanında onlarca League of Legends takımının kapıştığı “Kış Sezonu Turnuvası“nın ilk elemeleri bitti. Bölge elemelerine katılmaya hak kazanan takımlar 40 bin TL değerindeki dev ödüle biraz daha yaklaşmış oldu.

League of Legends’ın merakla beklenen “Kış Sezonu Turnuvası“nda bölge finallerine kalmak için kıyasıya mücadele eden takımları, turnuvanın finaline kaldıkları takdirde 26.500 TL para ödülü, ASUS ve Logitech marka ürünler ve 200.000 RP’lik büyük bir ödül yağmuru bekliyor. Takımlar toplamda 40.000 TL değerindeki bu ödülleri kazanabilmek için kıyasıya mücadele ediyor!

Turnuvanın ilk elemeleri İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Adana ve Mersin‘de önceden belirlenmiş olan internet kafelerde yapıldı. Türkiye’nin farklı şehirlerindeki League of Legends oyuncularıyla bir araya gelen Riot Games Türkiye ekibi turnuvaya olan bu yoğun ilgiyle alakalı olarak; “Bir yandan League of Legends tişörtleri ve karakter kodları dağıtılırken, bir yandan da yoğun bir heyecana sahne olan elemelerden galip gelen takımların zaferlerine şahit olduk. Türkiye’nin dört bir yanından bu kadar kısa sürede böylesine büyük bir ilgi olması gerçekten bizi çok mutlu etti.” diyerek sevinçlerini dile getirdi.

Kış Turnuvası’nın ilk elemelerinden gelip ayrılarak bölge elemelerine katılmaya hak kazanan takımların katıldıkları şehirler ve internet kafelerin listesi:

Bölge elemeleriyse bu hafta sonu yapılacak. Elemelere katılan takımlar finallere katılabilmek için kıyasıya mücadele edecek. Elemelerin günü, saatlerini ve yapılacağı yerleri aşağıda bulabilirsiniz.
İşte mücadele edecek takımlar!

Elemelerin yapılacağı internet kafe adresleri aşağıdadır.


GameEkstra
Adnan Kahveci Bulvarı No:125 Bahçelievler – İstanbul

Chatlak Game
Sümer 2 Sok. No:27B Kızılay -Ankara

Cafeİnn İnternet Cafe
Güzelyalı Mahallesi 81162 Sok. Mithat Gürbüz Apt. Altı No:3/A Çukurova – Adana

Milky Game Area
Vali Rahmi Bey Mah. 116 Sok. No: 8A Buca – İzmir

Daha önceki gerçekleştirilen Legaue of Legends turnuvalarına Türkiye’den hiç bir takım katılamamıştı. Bakalım bu büyük turnuvanın galibi kim olacak.
[enter][enter][enter][enter]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir