4 Yeni Mortal Kombat X Karakteri Gelecek

 4 Yeni Mortal Kombat X Karakteri

Geçtiğimiz günlerde geliştirici Ed Boon tarafından Twitter üzerinden bir açıklama yapıldı. Tomorrow yani Yarın yazan bir tweet ile birlikte paylaşılan görsel birçok tartışmayı beraberinde getirdi. Mortal Kombat oyunu oldukça geniş bir kitleye hitap eden dövüş oyunlarından biri. Hatta bir nesle şekil veren ve oyunun başına kilitleyebilen bir yapım diyebiliriz. Mortal Kombat X ise oyunun son çıkacak olan sürümü.

Ed Boon tarafından paylaşılan görselde ‘Who’s Next?’ yazılı ve flû olarak 4 ayrı karakter gözüküyor. Bu fotoğraf ve tweet akla yeni bir DLC ile 4 ayrı karakterin ekleneceğini getirdi. Ya da en kötü ihtimalle ücret karşılığında ayrı ayrı satılacak olan karakterler olarak yorumlandı. Fakat henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Olayın iç boyutuna bakacak olursak Mortal Kombat X dövüş oyununa şimdiye kadar 4 yeni karakter eklendi. Tenya, Predator, Tremor ve Jason isimleriyle eklenen yeni dövüşçüler dahi heyecan yaratmayı başarmıştı. Şimdi söz konusu görselle 4 yeni karakter mi eklenecek yoksa sıradaki yeni karakterin gönderisi mi emin olunamıyor. Aslında 4 karakter eklendiğini düşünürsek bir tane daha eklenmesi daha muhtemel gibi gözüküyor. Ancak sürprizleri seven Mortal Kombat X geliştiricisi yeni bir genişleme paketi de sunabilir.

Dövüş oyunu severlerin heyecanla beklediği oyun günümüz grafiklerinin yanı sıra gelişen oyun dinamikleriyle de göz dolduracak gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir