3DChat

3DChat; yeni dostlar, arkadaşlıklar, aşklar bulabileceğiniz ve eğlenceyi doyasıya yaşayacağınız ücretsiz sanal, online bir dünyadır.


Oyun tam 12 dil desteklemektedir fakat ne yazık ki bunların arasında Türkçe yok. 3DChat’de kasabaları ve şehirleri keşfedebilir, alışverişe çıkabilir, sahilde oynayabilir, barda içkinizi içebilir ve aklınıza gelebilecek binlerce sosyal aktivite yapabilirisniz. Oyunun yüksek kalitedeki grafiğiyle birlikte gelişmiş sosyal etkileşim ve özelleştirilebilir karakter özelliklerini kullandığınızda kendinizi oyunun içinde sanacaksınız.

Ne yazık ki oyun içerisindeki +18 içerikleri görebilmeniz için Premium üye olmanız gerekiyor. Strip Club, Penthouse vb. yerlere gitmek isterseniz yine Premium kullanıcı olmanız gerekiyor. Tabii Premium kullanıcılara sağlanan avantajlar bunlarla sınırlanmamış. Giyisisinden tutun dans çeşitlerine kadar Premium olmayan kullanıcılara kısıtlamalar getirilmiş durumda. Kısacası 3DChat Premium kullanıcı seven bir oyun olduğundan dolayı tavsiye ettiğimiz oyunlar arasında yer almıyor fakat siz yinede bir deneyim diyorsanız burayı tıklayarak başlayabilirsiniz.

Resim Galerisi:

Videolar:

3 comments

  1. Zaman zaman takılıyorum. Sohbet işine çok farklı bir boyut kazandırmış gerçekten. Sohbetin zevkine vardım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir