3 Şubat LoL Ücretsiz Şampiyonları Belli Oldu

3 Şubat LoL Ücretsiz Şampiyonları Belli Oldu

Her hafta sizlere LoL ücretsiz şampiyonlarını vermeye çalışıyoruz, bu sefer de yine birbirinden değerli şampiyonlar var. Umuyoruz ki, daha önce listemizde yer alan League of Legends şampiyonlarını para vererek satın almamışsınızdır. Şimdi sizlere şampiyonların isimleri ve özellikleri ile ilgili bilgiler vermek istiyorum.

Anivia: Bu şampiyonu oynamak biraz çetrefilli iştir, tabi her zor şeyin güzelliği var, mücadelenin sonuna yaklaştığınızda rakibinize çok büyük hasarlar verdirebilirsiniz.

Corki: Bu adamın menzili çok uzun değildir ama bu olayı eşitleyebilmek için de hızlı şekilde hasar verme özelliği vardır.

Karma: Oldukça sağlam defansı vardır, kalkanı ile ona hasar vermek zordur, ekibe iyi bir yardımcıdır, Q yeteneği ile hasar verme konusunda da fena sayılmaz.

Lee Sin: Aşırı derecede hızlı hareket edebilme özelliği vardır, ayrıca koridorlara seri şekilde gank atmaktadırlar.

Lucian: Bu LoL şampiyonunun eşi öldürülmüştür ve o adeta öfke ile doludur. Eşinin kanını yerde bırakmamak için düşmanlarına seri vuruşlar yaparak onları duman eder.

Nunu: Atak Gücü Taşıyıcı için kuvvetlendirme ekleme özelliğine sahiptir, bu şampiyon sayesinde oyunu kısa yoldan kazanabilirsiniz.

Orianna: Bu şampiyon biraz daha stratejiktir, doğru şekilde ve alanda kullanırsanız, düşman takımı yok edebilirsiniz.

Rumble: Öyle kudretli yetenekleri var ki, siz bile şaşıracaksınız, alan atışlarında vereceği kuvvetli hasar ile takım savaşlarının vazgeçilmezi olacak.

VelKoz: Uzak mesafeden düşmanı öldürmek istiyorsanız bu LoL şampiyonu iyi bir seçim olacak ve bu hafta ücretsiz.

3 Şubat tarihinin ücretsiz League of Legends şampiyonları ve özellikleri bu kadar, yeni haftada yine bilgiler vermeye çalışacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir