2029 Online İnceleme

2029 Online Hakkında

2029 Online, MMORPG ve MMORTS türlerini tek oyunda toplayan kapsamlı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyun sizleri kendi dünyanızdan bambaşka bir yere taşıyor. 2029 yılını anlatan bilim kurgu tarzı oyunda farklı fantastik unsurları bir arada bulabilirsiniz.

2029 Online’da gelecek zaman işlendiği için buradaki silahlar da günümüzden oldukça farklı, hatta bazı araçlar ilginize çekebilecek kadar ilginç bir hayal gücü ile işlenmiştir. Silahlar öyle sıradan kurşunla değil lazerle çalışıyor. Lazer topları, lazer tabancalarını ve tüfeklerini oyunda bulabilirsiniz. Eski tip oyunlarda ulaşım işçin binek hayvanlar ve ejderha gibi unsurlar yer alırken burada teknolojik özel jipleri ve arabaları kullanabiliyorsunuz.

2029 oyununda 3 tür sınıf yer almaktadır. Bunlar her oyunda olduğu gibi İnsanlar’dan, Oclar’dan ve Elf’lerden oluşuyor. Orc yani Dryard sınıfı bu oyundaki en iyi defansa sahip sınıftır, onları öldürmek hiç kolay olmayacak, diğer bir değişle oyunun tank sınıfıdır. Electronic Elves, yani Elfler, büyüleri ile düşmanlarına korku salan ve çok güçlü darbeler indirebilen sınıftır, tabi bu kadar iyi vuruşların yanında çok kötü savunması var, kolay ölüyorlar. İnsanlar, akıllarını kullanarak teknolojik silahlar yapıp kullanabiliyor, saldırı ve savunma güçleri orta derecede dengelidir.

Fantastik oyunları çok seviyorsanız ve gelecekle ilgili oyun kurgularından haz ediyorsanız 2029 Online tam size göre, iyi sayılabilecek grafikleri ve sesleri ile oynaması zevkli bir oyundur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir