2016’da Çıkacak Olan Açık Dünya Oyunlar

2016'da çıkacak açık dünya oyunlar

2016 yılı oyun dünyası için önemli birçok gelişmeyi bizlere sunacak. Bir yandan yeni oyunların çıkışı, bir yandan ise serilerin devam oyunlarının bizlerle buluşması bu bağlamda beklentiler arasında yer alacak. Açık dünya oyunlar arasında da son derece geniş çaplı bir geliştirmenin ve üretimin söz konusu olduğunu belirtelim. 2016’da çıkacak açık dünya oyunlar arasında dikkat çekenler şunlar.

  • Sea Of Thieves

Korsanların hüküm sürdüğü bir dünyada Sea of Thieves oyunu büyük gemiler, korsanlar ve tayfalarla geçecek. Geniş bir haritayla beraber geniş oyun içeriğine de sahip olduğunu belirtmeliyiz. PC ve Xbox One platformlarına çıkacak.

  • Kingdom Come: Deliverance

Yaklaşık olarak 15.yüzyılı hikâyesinin temeline alacak olan orta çağ temalı bir RPG oyunu olacaktır. Kickstarter üzerinden 2 milyon dolar destek topladığı için adından söz ettirmeyi başarmıştır. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak.

  • Mafia 3

Açık dünya oyunlar arasında en sevilen serilerden birisi olan Mafia yeni oyunu ile karşımızda olacak. Mafia 3 beklenenin üstünde grafik ve oynanabilirlikte gelecek. Xbox One, PS4 ve PC platformlarında oynanabilecek.

  • Boundless

Gizemli bir oyun olmakla beraber Titanları alt edip kendi şehrimizi kurmak için kaynak yarattığımız bir oyun olduğunu söylemek gerekiyor. Yalnızca PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacaktır.

  • No Man’s Sky

No Man’s Sky oyunu bitmeyen oyun sloganıyla lanse edilip sunulmaya hazırlanıyor. Epik bir evrende gezegenler arasında seyahat ederek keşifler yapabileceğimiz bir oyun türü olarak sunulacak. Yalnızca bu mantıktan yola çıkarak binlerce gezegene gideceğimizi düşünebiliyoruz. Bu yüzden de PlayStation 4 ve PC oyuncuları için son derece eğlenceli bir durum mümkün olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir