2016 Temmuz Ayında Çıkacak Oyunlar

2016 temmuz'da çıkacak oyunlar

Oyun dünyasının tüm enlerini gördüğümüz 2016 yılında artık ikinci yarıya geçmek üzereyiz. Tabi ki ikinci yarının ilk ayı olan Temmuz ayının da sektör için önemi büyük. İçinde bulunduğumuz Haziran ayı itibariyle Uncharted: A Thief’s End, Quantum Break ve Unravel gibi ses getiren oyunların çıkışıyla güzel bir dönem geçirdik. Şimdi ise 2016 Temmuz ayında çıkacak oyunlar ile bunu sürdürmeyi amaçlıyoruz.

Bu ay çıkacak oyunlara kötü bir haberle başladık ve Temmuz ayında çıkması beklenen Batman: Return to Arkham içeriğinin süresiz olarak ertelenme haberiyle karşılaştık. Keza bu ay beklenen en önemli oyunlardan birisi olmasına karşın üzülmenize gerek yok. Çünkü oyun bombardıman Temmuz 2016 ile devam edecek. Aşağıda bu ay çıkacak önemli oyunların listesine erişebilirsiniz.

  • Rocket League: Collector’s Edition

Dünyayı kasıp kavuran Rocket League koleksiyon paketiyle 5 Temmuz 2016 tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformlarına çıkacak.

  • Romance of the Three Kingdom XIII

Yalnızca PlayStation 4 ve PC platformlarına çıkacak olan oyunun yine 5 Temmuz 2016 itibariyle bizlerle buluşması bekleniyor.

  • CastleStorm

VR desteğiyle beraber Rift ve Gear VR ile bizlerle buluşacak olan oyun 7 Temmuz’da çıkmış olacak.

  • Carmageddon: Max Damage

Bir neslin efsanesi olarak nitelendirilen serinin yeni oyunu PlayStation 4 ve Xbox One konsolları üzerine 8 Temmuz tarihinde çıkış yapacak.

  • Ghostbusters

Hayalet avcıları serisinin merakla beklenen yeni nesil oyunu da 12 Temmuz 2016 günü Xbox One, PC ve PlayStation 4 için çıkacak.

  • Song of the Deep

En az Unravel kadar ilgi çeken oyunun lanse edilen çıkış tarihi 12 Temmuz 2016. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilecek.

  • Crush Your Enemies

Mobil oyun sektörünü heyecanlandıran oyun aynı zamanda iOS ve Android dışında da çıkışını gerçekleştirecek. 13 Temmuz 2016 itibariyle PC, Mac ve Linux üzerinden oynanabilecek.

  • Valentino Rossi: The Game

Moto GP efsanesi Valentino Rossi evinize özel konseptle konuk oluyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış tarihi 26 Temmuz 2016.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir