2015 Minecraft Texture Paketleri Nelerdir

minecraft-texture-paketleri

Milyonların severek oynadığı Minecraft, çeşitli eklentiler ile hayranlarının karşısına çıkıyor. Standart görüntüsünden artık keyif almıyorsanız, Texture paketleri sayesinde bu sıradanlıktan kurtulabilirsiniz.

Minecraft oyununun 1.7.2, 1.7.5 versiyonlarını oynayan kişiler Texture paketlerini beğeni ile takip ediyorlar, şu aralar 1.8 sürümünü oynayanların da karşısına bu paketler çıkabiliyor. Tabi, bu paketlerden o kadar fazla var ki, tercih yapmak da kolay olmuyor. 2015 senesine özel olarak hazırlanan Texture paketlerine bir göz atalım.

Soartex Fanver paketi gerçekçi görüntüsü ile birçok kişiyi etkiledi, Soar49 adlı kullanıcının yaptığı bu paket 3 sene boyunca takipçilerinin desteği ile sürekli gelişimini sürdürmüştür.

Equanimitiy paketi de gerçek dünyayı yansıtıyor, özellikle deniz manzarasının en etkileyici olduğu texture olarak adlandırabiliriz. Güzel görüntüsünün yanı sıra farklı hizmetlerle de karşınızda olan texture paketidir.

İnvictus, Minecraft’ın o parçalı görüntüsünü bir kenara bırakarak gerçek bir film edası veren texture paketi olarak karşımıza çıkıyor. Sanatsal şekillere değer veren bu dizayn da Soar49 aracılığı ile geliştirilmiş olan eşsiz eklentilerden biridir.

Crafteryada texture paketi, doğa hayranı, etrafın yeşillikle dolu olduğu, organik hayata önem veren kişiler tarafından tasarlanan en beğendiğim türlerden biridir. Eğer kaliteli bir bahçe tasarımına imza atmak istiyorsanız, bu paket sizin için biçilmiş kaftan.

Scribblenauts, bulmaca oyunlarından ilham alınarak hazırlanmış texture paketleri arasında yer almaktadır. Biraz çizgi film, karikatür sevenlere hitap eden niteliktedir. Siz de Minecraft hayranıysanız, anlattığımız paketlerden birini tercih ederek oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir