2015 En İyi Android Oyunu Hızlı Ve Öfkeli

2015-en-iyi-android-oyunu-hizli-ve-ofkeli

Geçtiğimiz haftalarda çok büyük bir ilgi gören ve bir o kadar da dikkat çeken Hızlı ve öfkeli filminin 7. Bölümü beyaz perdede vizyona girdiği zamanlarda çıkan Hızlı ve Öfkeli Efsanesi adlı oyun çok büyük farklı etkenler ortaya koydu.  Bu oyunu telefonunuza yüklemeniz için telefonun Android işletim sistemine sahip olması gerekir. Oyunu indirdikten sonra sıkılacağınızı, oyundan çıkmak isteyeceğiniz unutun. Hızlı ve öfkeli efsanesi oyununun gerçekçi özellikleri sayesinde oyun içerisinde hiç sıkılmadan keyifli dakikalar yaşayacaksınız.

Oyun içerisinde bulunan şekilli arabalar, yeni araba parçaları, güçlendirilmiş araba motorları sayesinde yavaş hızda yarış arabasıyla gitmeyi bir kenara atın. Yeni gelen bu özelliklerin yanı sıra aracınızı daha iyi modifiye edebileceğiniz yeni dükkanlar ve galericiler. Oyun içerisinde daha fazla keyif almanız için HD oyun deneyimi için 1080p özel çözünürlük ayarını kullanabilirsiniz.

Oyun içerisinde başarılı oldukça sokakları fethederek oyunun lideri olma şansını yakalayın. Çok fazla yarış kazandıktan sonra kendi çetenizi kurup sokaklarda yarışlar yaparak sokakları ele geçirebilirsiniz. Hızlı ve Öfkeli Efsanesi oyunu içerisinde kendi arabanızın boyasını, yapışkanlarını, lastiklerini ve bir çok dış görünüş malzemelerini bulabileceğiniz dükkanlardan satın alarak arabanıza daha şık bir tasarım ile dizayn edebilirsiniz. Oyun içerisinde sadece sokak yarışları yoktur. Değişik birçok yarış türleri de mevuttur. Sürekli sokak yarışı yaparak sıkılmamanız için drift, drag, kaçma gibi yarışlarda bulunmaktadır.

Hızlı ve Öfkeli Efsanesi oyunu Android işletim sistemi olan tüm telefonlar ve tabletler için uygundur.  Oyunu oynama bölümünde çok büyük sıkıntılar çekmeyeceksiniz. Hızlı ve Öfkeli Efsanesi oyununu beğendiyseniz Google play’den hızlı ve öfkeli efsanesi adlı oyuna destek olarak oyunun gelişmesine ve daha ileri zamanlara taşınmasına yardımcı olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir