2 TB Xbox One S Daha Önce Çıkacak

2tb xbox one modeli

Microsoft cephesinden yapılan sızıntılar tüm hızıyla devam ederken Xbox One S için nefesler tutuldu. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda sizlere mümkün olabilecek Xbox One S çıkış tarihleri ve konseptleri hakkında bilgi vermiştik. 11 Ekim 2016 tarihinde çıkacak olan Gears of War 4 oyunuyla özel bir paket içeriğinin olabileceği tahmininden yola çıkarak belirli tarihlerin ortada dolaştığını dile getirmiştik. Fakat birçok kaynağa göre de çıkış tarihi olarak 31 Ağustos 2016 tarihinin güçlü bir ihtimal olduğunu biliyorduk. Dün itibariyle yapılan açıklamalar neticesinde Microsoft resmi olarak Xbox One S 2 TB modeli çıkış tarihini açıkladı. Net olmamakla beraber diğer modeller içinde hangi ay geleceğini duyurdu.

Xbox One S çıkış tarihi için Ağustos ayının sonunu beklememize gerek kalmadığı artık aşikâr. Öyle ki konsol 2 Ağustos 2016 tarihinde bizlerle buluşacak. Yani Ağustos sonu değil tam tersine başında satın alabileceğiz. Tabi bu bilginin haricinde bu tarihin belirli ülkeler için geçerli olduğunu da belirten Microsoft tepkilere sebep olmadı değil. Ancak bizim için endişelenecek bir durum yok. Çünkü Xbox One S Türkiye satışı da 2 Ağustos 2016 tarihinde başlıyor. Şuanda en merak edilen şeylerden birisi şüphesiz ki Xbox One S fiyatı olarak görülüyor. Fakat bunun da kolay kolay Ağustos ayına kadar açıklanacağını düşünmüyoruz. Belki Microsoft değil ama perakendeci siteler bize bir sürpriz yapıp sızıntı sunarlar. Önümüzdeki günlerde olası bir habere göre hazırlıklı olmakta fayda var.

Xbox One S Modelleri Ne Zaman Çıkacak?

Xbox One S modelleri arasında aynı zamanda 1 TB ve 500 GB olanları da mevcut. Ancak bunların Ağustos ayında çıkmayacağını söyleyelim. Muhtemelen ilk olarak en pahalı ve en yüksek full modeli satışa sunarak bu ürünün satışını sağlamayı düşünüyorlar.

Dolayısıyla 2016 yılı içerisinde çıkacağı kesinleşen, ancak muhtemelen Aralık ayının içerisinde sunulacak olan Xbox One S 1 TB ve 500 GB modelleri Türkiye’ye de gelecek. Şuanda bu iki model hakkında bir haber bulunmuyorken tüm yoğunluk 2 TB Xbox One S modeli üzerinde gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir