1941 Frozen Front İkinci Dünya Savaşı

1941 Frozen Front
1941 Frozen Front oyunu Alman Rus savaşını ikinci dünya savaşı zamanında ele alıyor. Doğu cephesinde geçen bu inanılmaz savaşı 3 boyutlu görseller ve etkileyici efekltlerle süslemiş olan oyun eşsiz bir savaşın içine sürüklüyor bizi. Ne kadar savaş ruhu taşıyorsak o kadar iyi bir savaşçı olabileceğinizi kanıtlamanın bir yolu olarak indirebileceğimiz oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Android tabanlı cihazlarda ve tabletlerde oynanan oyunda kontroller oldukça başarılı.

Oldukça ayrıntılı grafiklere sahip olan 1941 Frozen Front efsanevi bir çarpışma dendiğinde akla gelen Alman Sovyet kapışmasının oyunu denilebilir. Efsanevi savaş kadrolarında bulunan mühimmatlar ve tankları görerek esrarengiz grafiklerle doyasıya savaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Düşman mevzilerini patlatarak Doğu cephesinin kahraman komutanı olmaya bir adım daha yaklaşmışken kendi mevzilerinizi korumayı unutmamanız gerekiyor. Atak ve defans oldukça dengede bu oyunda. İkisini aynı anda yürütebilirseniz başarılı oluyorsunuz. Fakat buna karşın eğer sadece atak oynarsanız kaybediyorsunuz. Yani aslında bu açıdan bakıldığında stratejik bir oyun olduğunu görebiliyoruz.

Oyunun en can alıcı noktası ise online oyuncularla çoklu oynama imkânı sunması. Yani arkadaşlarınızla bir Alman Sovyetler savaşı düzenleyerek stratejik anlamda kimin daha zeki olduğunu kanıtlamak için bir fırsat elde edebilirsiniz. Grafiklerin tadını savaşın derin heyecanıyla yaşarken kendinizi savaşın ortasında gibi hissedeceksiniz. Efsane tank modellerinin özellikle ateş anında yarattıkları tepkimeler sizi büyük ölçüde oyuna bağlayacak. Zaten online oyun seçeneği sayesinde insanları kendisine bağlamayı başarıyor oyun.

Frozen Front 1941 oyunu ile aksiyonu dolu dolu yaşarken aynı zamanda savaş taktikleri konusunda ne kadar başarılı olduğunuzu gösterme imkânı da bulabileceksiniz. Oyun 10 milyona yakın bir indirme sayısına ulaşmış ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak sunuluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir