10 Vs 10 Star Wars Battlefront Modu Tanıtıldı

 10 Vs 10 Star Wars Battlefront Modu

Star Wars Battlefront çok konuşulmaya devam edecek gibi gözüküyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan 10 vs 10 çatışma oyun moduyla bizi eşsiz bir maceraya davet ediyor. Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en muazzam Star Wars oyunu olan Battlefront için çıkan Blast modu bitmeyen bir kapışmanın ortasına koyuyor bizi.

Film serisinde Jed’in dönüşüne tekabül eden zamanları anlattığını söyleyebilirim. Çok uzak bir galakside imparatorluğu yıkmak isteyen ve imparatorluğu savunan 10’arlı grupların kavgalarını anlatıyor. Ölüm yıldızı isimi yok edici projenin varlığından haberdar olundu ve ele geçirilerek imha edilmek isteniyor. Buna göre 10 asi cumhuriyetçi ve 10 asker karşı karşıya geri dönüşü olmayan bir görevde karşı karşıya geliyor.

Bu noktadan sonra sıcak çarpışmadan başka bir sonuç beklenmiyor tabi ki. Star Wars Battlefront Blast modunun yaratıcısı Dennis Brannvall, Hoth, Tatooine, Endor ve Sullust bölgelerinde hiç alışık olmadığınız haritalarda savaşacaksınız. Genelde iç bölgelerden oluşan savaş alanları size eşsiz bir macera duygusu katacak. Düşünsenize bir buz kütlesinin üzerinde barınan rakipleriniz için oraya casuslar gönderip işleri karıştırıyorsunuz.

Özellikle yaratılırken çok titiz bir çalışmayla mükemmel bir oyuncu profili çizilmesini öngören oyun modu şimdiden konuşulur oldu. Silah seçimlerinin oyun içinde en büyük stratejiyi oluşturduğunu söyleyebiliriz. Buna bağlı olarak 10 kişilik grubunuzun stratejik olarak dağılması ve oyun içi dengelerin arasında kaybolması yine bir o kadar önemli. Şimdiye kadar oynanabilirlik açısından gelmiş geçmiş en iyi Star Wars Batllefront olduğu söyleniyor.

17 Kasım 2015 tarihinde çıkacak olan Star Wars Battlefront Blast şimdiden gün saydırıyor. Eğer çoklu oyunculu oyunlar hoşunuza gidiyorsa ve karşılıklı çatışmalardan zevk alıyorsanız mutlaka Blast moduna sahip olun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir