​Infinite Crisis’e Eylül Güncellemesi Geldi!

Bugüne kadar görmüş olduğunuz güncellemeler içinde en kapsamlısı olduğu düşünülen Infinite Crisis’in yeni güncellemesi 24 Eylül 2014 tarihinden itibaren bizlerle oldu.

Oyunu kısaca incelemek istersek; oyuncuların MOBA’lara alışmakta zorlandığını ve bundan ötürü oyunun eğitim modunun değiştirildiğini ilk olarak söylemek mümkün. Bu değişikliğin yanında, oyuncuların oyuna kısa sürede uyum sağlamalarını kolaylaştırmak amacıyla ‘’Koçluk Modu’’ da eklendi. Eğitim modlarının temelinde, oynanış şeklinin kolay bir dille anlatılması yatacak. Öte yandan ise DC evreni ile alakalı, özet şeklindeki kısa süreli videolar da yer alacak.

DC dünyasını sevmeyen oyuncular muhtemelen ilk kısmı geçmeyi tercih edeceklerdir. Ancak durum tam tersi ise yani DC dünyasının hayranı iseniz giriş kısmındaki hikaye anlatımları tam size uygun olacak ve tüm dikkatinizle bu kısma yoğunlaşacaksınız.

Belirtilen yenilikler arasında geleceği duyurulan ‘’Koç Mod’’ arzu edenler için iyi bir eğitim fırsatı olacak. Nightmare Robin ve Atomic Joker adındaki 2 yeni şampiyon; 24 Eylül’de gelen güncelleştirme ile birlikte oyuna dahil oldu. Aşağıda linkte izleyebileceğiniz videoda yönetmen Infinite Crisis’in oyundaki tarzını ve tüm yaratıcılığını görebilir, buna uygun incelemelerde bulunabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir