Total War: Arena Free to Play Olacak

29 Mart 2013 | Cihat KISA | 0 Yorum

Oyun tarihinin en önemli strateji serilerinden Total War’ın yeni oyunu Total War: Arena, free to play olarak duyuruldu. Total War yapımcılarından James Russell’ın Twetter üzerinden paylaştığı bilgiye göre Creative Assembly, oyunun yeni sürümünü free to play olarak yayınlayacak.

Total War: Arena adıyla yayınlanacak olan oyun, RTS türü ile MOBA türünün bir karışımı olacak. MOBA türü denildiğinde aklımıza her ne kadar Dota ve League of Legends gibi oyunlar gelse de Creative Assembly’nin bambaşka bir tarzı olacak. Yapılan açıklamalara göre Total War: Arena, mevcut Total War oyunlarında bulunan multiplayer sistemine benzer ancak çok daha geniş kapsamlı bir sisteme sahip olacak. Bir nevi Total War’ın Online hali de denilebilir.

10 player vs 10 player savaşları gibi bir çok çılgın özelliğin bulunacağı Total War: Arena‘da oyuncular maksimum 500 askerlik üç birim halinde orduları yönetebilecek. Açıklamalarda bulunan Total War yapımcı ekibinden James Russel‘e göre Total War: Arena, Total War serisinin MMO sürümü olacak…

Total War: Arena hakkında daha detaylı bilgi için: Totalwar.com/arena


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yorum yapıldı

avatar
Yukarı ↑