TERA: Battleground Turnuvaları Duyuruldu

En Masse Entertainment’in yapımcılığını üstelndiği 2012’nin en iyi MMO aksiyon oyunlarından TERA için Battleground Turnuvaları duyuruldu. En Masse Entertainment’den gelen açıklamaya göre tüm oyuncular Canyon Clash’de yapılacak olan 2 günlük PvP turnuvalarına katılabilecek. 10-11 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Turnuvalarda başarı sağlayan oyunculara bazı ödüller de verilecek.

Turnuvayı birincilikle kazanan takıma 150.000 gold dağıtılacak ve her oyuncuya özel bir ünvan ve achievement verilecek. İkincilik ödülü olarak 90.000 gold dağıtılırken bu rakam üçüncülüğü elde eden takım için 45.000 glod olacak. Takımların Turnuvaya katılabilmeleri için en az 15 ila 20 arası oyuncuya (15 oyuncu savaşa katılabilecek ancak 5 kişi yedek olabilecek.) sahip olmaları gerekiyor. Turnuvaya kayıt olacak takımın tüm üyelerinin aynı Guild’den olmaları gerekmiyor ancak tüm oyuncular 60 level olmalı ve aynı sunucuda bulunmalıdır. Ayrıca Turnuvaya katılım için takım liderinin tam 15.000 gold katılım ücretini sunması gerekiyor.

19 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında başlayacak olan Turnuva kayıtları hakkında daha detaylı bilgiyi burayı tıklayarak TERA’nın resmi internet sitesinde bulabilirsiniz.

TERA’nın bu heyecan dolu Turnuvası hakkında ilerleyen süreçte daha detaylı bilgi edinmek için MmoGamesTurkiye.com’u takip etmeye devam edin. İlerleyen süreçte kayıt işlemleri gibi bir çok konu hakkında daha detaylı bilgiyi sizlere paylaşacağız. Ayrıca Turnuvaların başlamasıyla çeşitli karşılaşma videolarını ve ekran görüntülerini de internet sitemizde bulabileceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir