Point Blank

29 Ocak 2013 | Cihat KISA | 12 Yorum

[bosluk]
[tabs]

[/tabs]


Etiketler: , , , , , , , , , ,


12
Yorum yapıldı

avatar
10 Toplam yorumlar
2 Cevaplanan yorumlar
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorumlar
En yeni yorumlar
10 Yorumcular
ahmetelvinemreselmanBirsu Son yorumcular
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Gamer
Ziyaretçi
Gamer

İlk başlarda NG (bu oyun içerisinde kullanılan para birimi)kullanan oyuncular sadece daha çabuk rütbe atlarken oyuna para yatırmayan kişiler de rahatlıkla oynayabiliyordu. Önce oyunda her çeşitten hile görülmeye başlandı.(Havada uçanlar vs) bu dalga nın etkisi geçtiten sonra oyun yöneticileri artık söylemeseler bile oyunu parasız oynanmayacak hale getirdiler. Belki hilesiz ve oyunda her naneye para istemeyen bir oyun olsa geleceği olurdu. Çünkü şu sıralar alt-orta sınıf bilgisayar kullanıcılarının en çok yakındıkları konu olan efektlere boğulan bir oyun değildi. Gelin görün ki oyun kurucuların para hırsı oyunu kurutan başlıca sebep olacak. Uzun lafın kısası bu oyuna başlamanızı he ki para yatırmanızı hiç… Devamını oku »

al12per
Ziyaretçi

hesabımı aktif edin lutfen :(

Ziyeddin
Ziyaretçi

Nasil Hesab Aca bilrim

Enes
Ziyaretçi
Enes

Gamer arkadasın yazdıklarını dikkate alarak oyuna başlamıyorum. ben wolfteam oyuncusuydum ta ki oyun parasız oynanamayacak duruma gelene dek belki bu oyun farklıdır diye düşünmüştüm ama yanılmışım.

PB Gamer
Ziyaretçi

-Arkadaşlar İlk Yorumda Gamer`ın Yaptığı Yorum Tamammiyle Yanlışdır -Oyunda Ne Hile (Uçma vs Wall Hack ) Felan Yokdur Gamer Kendini Counter Strikte Sandı Galiba :D -Ve Oyunu Kötüleme Amaçlı Yorum Yapanları Takmayın Oyun Gayet Güzeldir. Şimdi Size ++ Yönlerinden Bahseticem -Hile Yoktur -İsiminizi Yazarken Değişik Karakterler(!’^+%&/()=?|_) Kullanabiliyoruz. -Ekran Oynu Yaşayabilmek İçin Gayet Güzel Yazılar Diğer Oyundakiler Gibi Ekranda Sürekli Kalmıyor Mini Map Cidden Mini :) Yani Oyunu Oynamanızı Engellemiyor. -Silah Tasarımları Çok Etkili -Ben Hiç HeadShot atamıyorum Diyen Arkadaşlar Bol Bol HeadŞhot Atıcaklardır Eminim. -Ve En Güzel Diğer Yanı Bol Çeşit Silah Vardır 30-40 Arası -Kötü Yorumlara Çok Bakmayın Onlar… Devamını oku »

Birsu
Üye
Birsu

Şimdi Bu Oyunu oynarsam para yatırmak zorunda kalıcakmıyım ?

-Lütfen Cevap Verirseniz Sevinirim :) 4

selman
Ziyaretçi
selman

gerekmez ama güzel silahlar almak için çekebilirsin ( kendi kararın )

Birsu
Üye
Birsu

TAMAM :) bi deniyim

emre
Ziyaretçi
emre

gençler oyun güzel para yatırıp yatırmaman önemli değil rütbe atladıkça sana zaten bol hediye gelio hilede yok denecek kadar az

elvin
Ziyaretçi
elvin

mene 1 tane nik versenmi kardeseler

ahmet
Ziyaretçi

GAMER ARKADAŞIMIZIN DEDİĞİ DOĞRUDUR OYUNDA HER TÜRLÜ HİLE MEVCUTTUR AİM VALLHACK BİNALARIN ÜZERİNE ÇIKMA HİLESİ VB TÜR HİLELER OLDUKÇA ÇOK

Yukarı ↑