Pirate Storm

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

Adından da anlaşıldığı gibi korsanlığı konu alan Pirate Storm; tarayıcı tabanlı, tarihi teması olan bir MMORTS oyunudur. Pirate Storm’da kaptanı olduğumuz gemimizi inşa ediyor ve denizlere açılarak birbirinden farklı serüvenlere atılıyoruz. Görevlerden ve savaşlardan kazandığımız puanlarla gemimizi zamanla geliştirebiliyoruz.

[singlepic id=2084 w=560 float=center]

Pirate Storm’da gemini seç, geliştir, hazineleri bul ve denizlerin en korkulan korsanı sen ol!

[enter]
[singlepic id=2083 w=250 h=250 float=right]Pirate Storm’un öne çıkan özellikleri:

  • Pirate Storm’un derin sularında, sınırları olmayan bir strateji senaryosu,
  • Deniz atmosferini muhteşem bir şekilde sunan gelişmiş grafikleri ve ses efektleri,
  • Hiçbir kurulum dosyası indirmeden ve kurmadan tarayıcı üzerinden oynanabilmesi,
  • 12 harita ve 3 bögeden oluşan geniş bir dünya,
  • Arkadaşlarınızla ve diğer oyuncular ile birlikte ittifak oluşturarak savaşabileceğiniz gelişmiş klan sistemi.

[enter]
[singlepic id=2081 w=250 h=250 float=left]

HİKAYE
Dünyanın en tehlikeli sularında,korkunç ama bir o kadar da eğlenceli bir macera seni bekliyor! Prate Storm’da deniz kabardı, tüm öfkesini kusuyor. Bu fantastik dünyada sadece denizde bulunan yaratıklar değil, acımasız korsanlar da denizlerin hakimi olmak için dehşet saçıyor.

Bu tehlikeli denizlerde varolmak için neye ihtiyaç var? Büyük silahlara, devasa gemilere, sayamayacağınız kadar paraya mı? Evet, bütün bunlara ihtiyacınız var ancak herşeyden önce bu gizemli denizlerin dev dalgalarına ve acımasız korsanlarına karşı koyacak korkusuz bir kaptana ihtiyaç var. Diğerlerine önderlik edecek, birlik oluşturup acımasız korsanlarla savaşacak iyi bir stratejiye ve iyibir lidere ihtiyaç var!

[singlepic id=2076 w=250 h=250 float=right]

Hemen rotanı ve dümenini Pirate Storm’a çevir. Pirate Storm oyna ve nasıl bir kaptan olduğunu herkese göster! Denizle şaka olmaz.

Pirate Storm’da muhteşem grafikler ve ses efektleri seni bekliyor. Pirate Storm dünyasında yapmaktan keyif görev sistemi karakterinizi hızlı bir şekilde geliştirebilir, denizin fırtınalarına karşı koyabilecek donanıma kolayca erişebilirsiniz. Pirate Storm, 12 harita ve 3 bölge, kişisel olarak donatıp ayarlayabileceğiniz gemi ve oyun karakterleri, arkadaşlarınızla beraber omuz omuza savaşmak için klan ve parti sistemi ile aksiyonun hız kesmediği muhteşem devasa bir dünyayı sizlere sunuyor!
[/tab]
[tab title=resim]
[baslik] Resimleri:
[nggallery id=81]
[/tab]
[tab title=video]
[baslik] Tanıtım Videosu:

[/tab]
[tab title=sistem]
[baslik] Sistem Gereksinimleri:
Pirate Storm çok yüksek sistem özellikleri istemiyor fakat belirli bir alt sınır var. Bunlar;

Tarayıcı
Oyunu akıcı bir şekilde oynayabilmek için hızlı bir tarayıcınızın olması şart. Oyun tüm tarayıcılarda çalışır fakat Firefox’a daha iyi optimize edildiği için Firefox tavsiye edilir. Firefox’u buradan indirebilirsiniz.

Flash Player
Bilgisayarınızda mutlaka Flash Player 10x yüklü olmalıdır. Adobe’un sitesinden ücretsiz Flash Player indirmek için tıklayın.

İşlemci
Oyunu sorunsuz oynayabilmek için sisteminizde minimum Dual veya Quad Core İşlemci olmalıdır. Performans için en az çift çekirdekli bilgisayar öneriyoruz.

Ekran Kartı
Minimum: 256 MB (Nvidia için 128 MB)

Bellek (RAM)
Minimum: 1 GB
[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir