MOBA tarihi TÜRK kahramanı ile tekrar yazılıyor!

22 Ocak 2013 | NooBisH | 4 Yorum

Ülkemizde gün geçtikçe popülaritesini arttıran ‘Moba’ oyunlarına karşı sürekli artan talebi karşılamayı hedefleyen ‘Rise Game’ , geçtiğimiz aylarda ABD’nin tanınmış oyun yapımcı firması Petroglyph ile anlaştığını duyurmuştu. Battle For Graxia oyununun , seslendirilmesinin tamamen Türkçe haline geldiği , bunun yanında oyun içinde ilk kez Türk kahramanlarının ve motiflerinin barındırdığı haberleri oyun dünyasında büyük yankı uyandırdı.

League of Legends Severlere: Battle For Graxia

Dinamik bir yapıda olan ve sürekli gelişim gösteren oyun dünyasındaki talepleri değerlendirdiklerini belirten Rise Game yetkilileri , Türkiye pazarındaki en büyük eksikliğin ve aynı zamanda oyuncuların en büyük beklentilerinin bir Türk kahramanı olduğunu ve alışılagelmiş oyun tarzının çok dışına çıkmadan yaratılması gereken Türk motifleri olduğuna dikkat çekiyorlar. Bu talepleri karşılamak adına, yapımcı firma Petroglyph ile büyük bir uyum içinde çalışıp Battle For Graxia’da oyun tarihinde bir ilk olan bir Türk kahramanı olan Üstat ve kurdu Bakır’ı yarattıklarını müjdeliyorlar.

Rise Game ‘ in ilk oyunu Battle For Graxia , oyun içi grafikleriyle bizden tam not alırken; kendi kültürümüzden içerikler ve benzer tatlar sunarak, sürekli güncellenen keyifli bir oyun olacağını şimdiden hissettirmeye başladı.Soluksuz PvP heyecanının doruğa çıkacağı Battle For Graxia 25-
01-2013 Cuma 14:00’da kapılarını Türk oyunseverlere açıyor. Diğer sürpriz oyunlarını da merakla beklediğimiz Rise Game’in, bu heyecan verici aksiyonunda yerinizi ücretsiz olarak şimdiden ayırtmak ve oyun hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

 

Battle For Graxia oyununa kayıt olmak için burayı tıklayın.

 

Battle For Graxia Resimleri:


Etiketler: , , , , , , , , , ,


4
Yorum yapıldı

avatar
4 Toplam yorumlar
0 Cevaplanan yorumlar
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorumlar
En yeni yorumlar
2 Yorumcular
elisazet123rahman Son yorumcular
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
rahman
Ziyaretçi
rahman

ben oyun oynamak istiyorum.

rahman
Ziyaretçi
rahman

oyunu ounamak istiyorum guzel olduğuna inanıyorum

elisazet123
Ziyaretçi

çok güzel oyun

elisazet123
Ziyaretçi

oyun eminim güzeldir
başka diyecek lafım yok

Yukarı ↑