Knight Online’da Balık Tutma Keyfi

07 Ağustos 2013 | Soner KAMA | 2 Yorum

Küllerinden doğmaya devam ederken yepılacak tüm yeniliklere açık bir MMORPG oyunu olarak yayın hayatına devam etmekte. 2004 ve 2005 yıllarında neredeyse Türkiye’nin en çok oynanılan ve en çok konuşulan oyunu olan Knight online daha önce oyuna getirmiş olduğu madencilik gibi  yapılan işlere bir yenisini daha ekliyor oyunda silahınızı, kıyafetinizi geliştirmek isterken geliştiremeyip yakıp yokmu ettiniz işte tam sizin için bir stres atma yolu olan balık tutma peki Knight Online’da balık nasıl tutulur sizin için hazırladığımız görsel içerikli balık tutma kılavuzuna gelin birde yakından göz atalım.

Öncelikle oyun içerisinden Sundires’ten bir olta almanız gerekiyor.

Oltayı aldıktan sonra balıkların oltaya gelmesi için bize sizce bir yem lazım değil mi ? Bu yemide maden toplarken çıkardığımız hiçbir işe yaramıyor diye çöpe attığımız Rainworm’lar yani solucanlar gerekiyor.

 

Peki bütün bunları yaptık da bu balıklar nerede nereden tutacağızda stresimizi atacağız diyeceksiniz hemen cevaplayayım. Elmorad ırkı için Doda Camp, Karus ırkı içinse Roan Camp’a eklenen gölde tutacaksınız.

Bu başlık altından bize yorumlar yapabilir yazılarımızı eleştirebilirsiniz.

VOLFREDİE


Etiketler: , , , , ,


2
Yorum yapıldı

avatar
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Efe
Ziyaretçi
Efe

Şunlarla uğraşıcağına koxplarla uğraşsaydıda efsane bitmeseydi.

MutluAy
Ziyaretçi
MutluAy

Balık tutma yeni gelmiş değil. Efe’ye katılıyorum.

Yukarı ↑