Guild Wars 2: Shadow of the Mad King Başladı

Guild Wars 2 dünyası dün itibari ile cadılar bayramı etkinliklerine başlamış bulunuyor. ArenaNet’den gelen duyuruya göre Guild Wars 2: Shadow of the Mad King 22 Ekim 2012 tarihinde resmen başladı. 22 Ekimde başlayıp 31 Ekimde son bulması planlanan etkinliklerle ilgili bir de yeni trailer yayınlandı.

Guild Wars 2’nin en büyük güncellemesi oyuncularla buluşuyor.

Guild Wars 2 için en büyük güncellemesi olma özelliğini de taşıyan Shadow of the Mad King güncellemesiyle oyuna bir çok yenilik geliyor. Güncellemeyle birlikte başlayan bayram etkinlikleri Guild Wars 2’de dört ayrı perde şeklinde yapılacak. İlk aşama 22 Ekimde başladı diğer aşamalar ise 26, 28 ve 31 Ekimde oyunculara sunulacak. Her aşama için farklı etkinlikler planlandı. Bu sayede oyuncuların sürekli farklı yeniliklerle karşılaşarak çok keyifli bir bayram geçirmesi planlanıyor. ArenaNet yetkilileri, dört aşamadan oluşan etkinliklerin oyuncuların aklını başından alacağını ve toplamda 80 ayrı mini etkinliği içerdiğini söylüyor.

Guild Wars 2: Shadow of the Mad King bir çok yenilikle geliyor.

Guild Wars 2: Shadow of the Mad King güncellemesi yeni bir senaryo ve hikayenin dışında oyunculara özel crafting eşyaları, dekoratif süslemeler, mini dungeon’lar, yeni achievements’ler ve büyük çapta etkinlikler de sunuyor. Zaten hali hazırda oldukça kalabalık bir oyuncu kitlesine sahip olan Guild Wars 2’nin Shadow of the Mad King güncellemesiyle birlikte yapılacak olan etkinliklerde ne denli yoğun olacağını merak ediyoruz doğrusu…

İlerleyen süreçte Guild Wars 2’nin tarihini değiştirecek olan bu güncellemeyle ilgili daha bir çok haber sizleri bekliyor olacak.

Guild Wars 2: Shadow of the Mad King hakkında daha detaylı bilgi için burayı tıklayarak oyunun resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Guild Wars 2: Shadow of the Mad King Resmi Tanıtım Videosu:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir