Forsaken World Kapalı Betası Devam Ediyor!

17 Nisan 2013 | Cihat KISA | 0 Yorum

Forsaken World Türkiye kapalı beta süreci devam ediyor! Kapalı beta sırasında gösterilen yoğun ilgi sebebi ile Kapalı Beta süresi 5 gün uzatıldı! Forsaken World kapalı betası 22 Nisan Pazartesi günü sona erecek.

“Geçtiğimiz altı gün boyunca kapalı betamıza katılan Türk oyunculardan gelen tepkiler çok güzeldi.” – diyor, Perfect World Türkiye Ülke Müdürü, Ömer Karakayalı – ve ” Oyuna gösterilen ilgi ayrıca oyuncularımızın katılımı ve aldığımız tepkiler harikaydı. Bu nedenle open beta için kapılarımızı tamamen açmadan önce oyuncularımıza Forsaken World oynamaları için beş gün daha vermeyi uygun gördük.”

Kapalı beta için düzenlenmiş bütün etkinler 22 Nisan tarihine kadar uzatılmıştır:

Seviye-atlama Etkinliği

En iyi beta oyuncularımız, kendilerini ödül alacaklar arasında sayabilirler. Kapalı Beta süresince seviye 10, 30 ve 50’ye ulaşanlar, açık beta sürecine geçildiğinde özel sürprizlerle ödüllendirilecekler!

Her Irk için En Yüksek Seviye Etkinliği

6 ırk arasından favorinizi seçmek zor olabilir ama her ırktan en yüksek seviyeye ulaşanı epik bir ödül bekliyor olacak! Ayrıca her 50 bug bildirimi için oyunculara açık betada bir günlük xp boost hediye edilecek!


Etiketler: , , , , , ,


Yorum yapıldı

avatar
Yukarı ↑