Emma Frost Marvel Heroes’a Katıldı

07 Eylül 2013 | Oktay | 0 Yorum

Başkalarının düşüncelerini okuduğunuzu hayal edin. Dokunduğunuz bir eşyanın geçmişini hissedebildiğinizi ve zihin okuyarak insanlara her şeyi yaptırabildiğinizi. Aynı isim geldi aklınıza değil mi? Hâlâ anlamadınız mı?

Şimdi oldu, hatırladınız. Emma Frost! Marvel’in en seksi karakteri seçilen nam-ı diğer White Quenn.

Marvel Heroes 1.2 Güncellemesi ile oyuna yeni karakter Emma Frost’u kattı. Emma oyuna yepyeni bir oynanış getiriyor ve zihin kontrol yöntemiyle düşmanlarını köleleştiriyor. Emma karakterini sınırlı sayıda satılacak olan Hero Pack ile ya da oyun içinden satın almak mümkün.

Güncelleme sadece Emma ile sınırlı değil elbette. Heroic ve Super Heroic adında iki yeni zorluk getiriliyor oyuna. Şüphesiz zor oynamayı seven oyuncuların hoşuna gidecektir bu haber. Heroic seviyesini açabilmek için oyuncuların Doctor Doom’u yenmesi veya 30 level olması gerekmekte. Super Heroic zorluk seviyesini açabilmek için ise, Heroic modunda Doctor Doom’u yenmeniz ya da 45 level olmanız gerekiyor. Bu iki yeni seviye, sizi sadece terletmek için getirilmedi elbette. Bu seviyelerde daha iyi ekipmanlar bulacak, daha fazla tecrübe puanı alacak ve daha iyi eşyalarla ödüllendirileceksiniz.

1.2 Güncellemesinde savunma ve yeteneklerde tamamen elden geçirildi. Defans, Critic ve Dodge’ların tutma şansı yükseltildi.

Ayrıca Relic’ler ve Unique Item’ler (Eşsiz Eşyalar) oyuna eklendi. Relic’ler, eski uygarlıkların güçlü parçaları olarak geçiyor notlarda. Bunlar oyuncuya Stats dediğimiz oyuncu özelliklerinde bonus artış sağlıyor. Unique itemler ise oldukça güçlü ama nadir bulunan eşyalar olarak biliniyor. Bunlarla itemlerinizdeki slotları doldurarak, heyecan verici özellikleri hissedebilirsiniz.

Oyunun genel performans ayarlarında da değişikliklere gidildi. Doku ayarları, aydınlatma optimizasyonları oyunu daha rahat ve kasmadan oynamanıza olanak sağlayacak. Level sisteminde de kolaylıklar sağlıyor Gazillion. 30’a kadar daha rahat kasılabileceği belirtilen notlarda, göze çarpan diğer bir nokta ise, bu ayarlamaların devam edeceği yönünde. Yani Gazillion Ent. oyuna iki çılgın zorluk modu getirerek zor oyunseverleri sevindirirken, daha az sabırlı oyuncuları da ihmal etmiyor.

Marvel Heroes’i bu kadar iyi kılan en önemli etken, kesinlikle Diablo ve Diablo II’den tanıdığımız David Brevik ve çalışma ekibinin Gazillion’da olması diyebiliriz. Özetle 1.2 Güncellemesi içerik olarak çok fazla şey barındırıyor. Sinematikleri bir tuşla geçebilmekten tutun, loot sisteminin dengelenmesine, minimap’ta zoom yapabilmekten tutun, kullanıcı arayüzdeki kolaylıklara kadar her şeyi bu güncellemede bulmak mümkün.

Oyuna kayıt olmak için BURAYA

Oyunu indirmek için BURAYA

1.2 Güncelleme notlarının tamamını okumak için ise BURAYA tıklayınız.


Etiketler: , , , , , , , , , ,


Yorum yapıldı

avatar
Yukarı ↑