ArcheAge’in Free to Play Kısıtlaması

22 Haziran 2013 | Cihat KISA | 2 Yorum

Daha önce sizlere ArcheAge’in Free to Play (ArcheAge Free to Play Oluyor) olacağını duyurmuştuk. Şimdiyse oyunun Kore sunucularından F2P modeliyle ilgili bazı bilgiler gelmeye başlıyor. 2013’ün Temmuz ayı itibariyle Kore’de tamamen ücretsiz olarak sunulacak olan oyunun bazı kısıtlamalara maruz kalacağı söyleniyor.

Trion Worlds’ten henüz oyunun Avrupa’daki durumuyla ilgili bir bilgi gelmezken ArcheAge’in Kore sunucularındaki oyuncular forumlarda oyunun son Level sınırına kadar ücretsiz oynanabildiğini söylüyor. Ayrıca ArcheAge’de bulunan ve çok gelişmiş olan ev, kale, gemi ve iş sahibi olunmasını sağlayan Housing sistemini F2P oyuncularının yani oyunu ücretsiz oynayanların kullanamayacağı da söyleniyor. ArcheAge’deki Housing sistemi sayesinde oyuncular savaşmaya gerek kalmadan birçok eşyayı elde edebiliyor ve gelişmelerine katkı sağlayacak şeyler yapabiliyorlar.

ArcheAge’i ücretli olarak oynayan oyuncuların Housing sistemini kullanabiliyor olması oyunu ücretsiz oynayanlardan oldukça güçlü ve avantajlı olacakları anlamını taşıyor. Şuan için hangi aktivitlerin ne düzeyde ücretsiz oynayan oyunculara kısıtlanacağı ile ilgili resmi bir bilgi verilmezken söylentiler yayılmaya devam ediyor.


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,


2
Yorum yapıldı

avatar
2 Toplam yorumlar
0 Cevaplanan yorumlar
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorumlar
En yeni yorumlar
2 Yorumcular
barisumutcan Son yorumcular
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
umutcan
Ziyaretçi
umutcan

ya ben birşey soracağım bu oyuna kayıt nerden oluyoruz? veya oyun kaldırıldımı hiçbir şekilde kayıt olma sayfası falan yok bulamadım O.o yardımcı olabilirmisiniz?

baris
Ziyaretçi

adım baris atik

Yukarı ↑